RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Yılın transferi İsmail"

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

"Yılın transferi İsmail" Empty
MesajKonu: "Yılın transferi İsmail"   "Yılın transferi İsmail" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:30 pm

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, sol bek oyuncuları İsmail Köybaşı’nın Beşiktaş’a transferi ile ilgili, "Bence bu transfer yılın transferi olmuştur" dedi.

Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir Anadolu kulübü olarak bu transfer karşılığında Beşiktaş’tan iyi bir bonservis bedeli aldıklarını, bunun da kendi yağıyla kavrulan kulüpleri için önemli olduğunu belirtti.

"Bir kızı herkes ister ama bir kişi alır" diyen İbrahim Kızıl, mütevazı bir Anadolu kulübü olarak kendi yağlarında kavrulduklarını, böyle transferlerle çarkları döndürebildiklerini söyledi.

Daha önce hiçbir futbolcuyu satmayacağını açıkladığını, ama gelişmelerin bu noktaya geldiğini belirten Kızıl, "Gaziantepspor’un bütçesi 28 milyon TL. Hiçbir kimseden yardım almadan, kendi yağımızla kavrulan bir kulübüz. Öyle bir zaman oluyor ki, yok diyemiyorsunuz. İsmail bence iyi bir takıma gitti. Geleceği olan, iyi bir futbolcu. Futbolcumuzun önünü de tıkamak istemedik" diye konuştu.

"ERDOĞAN DEMİRÖREN BENİM BABAM GİBİDİR"
Beşiktaş’ın uzun zamandır İsmail Köybaşı için girişimlerde bulunduğunu, dün gece transferin sonuçlandığını anlatan Kızıl, şunları söyledi:
"Sayın Erdoğan Demirören benim babam gibidir, bizde hatırı, gönülü vardır. İsmail’in transferi için Erdoğan Demirören beyle görüştük, pazarlık yaptık, daha sonra görüşmeye Yıldırım Demirören bey de dahil oldu. Ama benim için Gaziantepspor Kulübü’nün menfaatleri ön planda gelir. Bu konu önemli olduğu için çok hassas davrandım. Bu transfer hem Beşiktaş için hem de Gaziantepspor için iyi olmuştur. Hayırlı olsun."

Kızıl, bu konuda fazla konuşmak istemediğini, Beşiktaş Kulübü’nün yarın bu konuda geniş bir açıklama yapacağını söyledi.

Beşiktaş’ın, bu transfer karşılığında Gaziantepspor’a 3 oyuncu ve para vereceği öğrenildi. Siyah-beyazlılardan hangi futbolcuların Gaziantepspor’a gideceğinin Beşiktaş Kulübü tarafından yarın açıklanacağı, Gaziantepspor’un verilecek olan futbolcuları teknik direktör Jose Coucerio’ya sunacağı, onay alınamaması halinde yalnızca para alınacağı bildirildi.

Bu arada, Gaziantepspor ile Beşiktaş arasındaki transfer görüşmelerinin Murat Ceylan, Radrigo Tabata ve İsmail Köybaşı ile başladığı, daha sonra pazarlığın yalnızca sol bek İsmail Köybaşı ile devam ettiği ve anlaşma sağlandığı öğrenildi.

"Yılın transferi İsmail"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana " Yar " Diyorum " Yaram " Kanıyor..
» "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"
» "G.Saray'a layık olmaya çalışacağız"
» "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"
» "'Beşiktaşlıyım' diyen futbolcuyu almak ezikliktir"