RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"G.Saray'a layık olmaya çalışacağız"

YazarMesaj
ßy_GiTaRisTt
Admin
Admin
ßy_GiTaRisTt

Başarı Puanı : 1304
Rep Puanı : 10
Yaş Yaş : 35
İş/Hobiler İş/Hobiler : GiTaRisTt

"G.Saray'a layık olmaya çalışacağız" Empty
MesajKonu: "G.Saray'a layık olmaya çalışacağız"   "G.Saray'a layık olmaya çalışacağız" Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 2:20 pm

Kosova'nın farklı yerlerinden Priştine'de toplanan Galatasaray taraftarları dernek kurdu. KGSD başkanlığına seçilen Orhan Cemayli, "Galasatasaray'a layık olmaya çalışacağız" dedi!Kosova Galatasaraylılar Derneği'nin (KGSD) başkanlığına seçilen Orhan Cemayli, yaptığı açıklamada, Kosova'daki Galatasaraylıların hayalinin artık gerçek olduğunu, dernek olarak yürütecekleri etkinlikleriyle Galasatasaray'a layık olmaya çalışacaklarını söyledi.

Cemayli, Balkanlar'da resmi kayıtlı tek dernek olduklarını belirtirken, Cimbom'a maçlarında destek olmak, tanıtmak ve hemşehrileri Hakan Şükür'ün futboldaki başarısını dernekte yakalamak istediklerini kaydederek, ''Derneğin kurulmasında Kosova'yı ziyaret eden Galatasaraylı yöneticiler Dr. Cengiz Özyalçın ile TFF Tahkim Kurulu eski üyesi Türker Arslan'ın katkıları önemlidir. Öyleki, derneğin kuruluşu dolayısıyla düzenlenecek törene Galatasaray yöneticilerinin katılmalarını bekliyoruz'' dedi.

Derneğin yönetim kuruluna seçilen Sevil Arslan da çok büyük bir mutluluk yaşadığını belirterek, Kosova'daki Galatasaraylıların en büyük hayallerinin Galatasaray takımını Kosova'da görmek olduğunu söyledi.

Derneğin kurucu meclisinde tüzük ve çalışma yönetmeliğinin belirlenmesinin ardından 9 kişilik yönetim kurulu seçildi.

KGSD Yönetim Kurulu, daha sonra Orhan Cemayli'yi başkan, Bekim Karacı'yı da başkan vekili seçti.

Kuruluş toplantısında, Galatasaray'ın kuruluş tarihi ve başarılarını yansıtan bir video gösterisi sunuldu.

"G.Saray'a layık olmaya çalışacağız"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana " Yar " Diyorum " Yaram " Kanıyor..
» "Bana kimse teklif yapmadı"
» "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"
» "'Beşiktaşlıyım' diyen futbolcuyu almak ezikliktir"
» "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"