RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

"50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem" Empty
MesajKonu: "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"   "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem" Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 5:35 am

"50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem" 1020_6285_sondakika001

Beşiktaş Kulübü'nün dün anlaşmaya vardığı Mehmet Topuz transferi, bugün Fenerbahçe Kulübü'nün Kayserispor ile anlaşması sonucu çıkmaza girmişti. Öğle saatlerinde yaşanan bu gelişmenin ardından hem Kayserispor, hem Fenerbahçe ve hemde Beşiktaş Kulübü'nden çeşitli açıklamalar gelmiş ve transfer tam anlamıyla noktalanamamıştı.
Bu akşam Beşiktaş Başkanı Demirören ile konuşan Mehmet Topuz'un, Fenerbahçe'de oynamak istemediğini söylediği öğrenildi. Topuz'un yapılan bu konuşmada Demirören'e, "Ben Fenerbahçe'de oynamak istemiyorum. Kulübüm ile anlaşmaları beni çok ilgilendirmiyor. 50 milyon Dolar da verseler Fenerbahçe'de oynamam" dediği öğrenildi.

İŞTE TOPUZ'UN BEŞİKTAŞ FORMALI FOTOĞRAFI

Öte yandan Mehmet Topuz'un, Beşiktaş formasıyla çekilen fotoğrafı basına servis edildi. İşte o fotoğraf.

"50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem" 051244233311

"50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"
» ‘Kayseri’ye gitmem!’
» "Bana kimse teklif yapmadı"
» "Galatasaray sahaya yenmek için çıkar"
» "'Beşiktaşlıyım' diyen futbolcuyu almak ezikliktir"