RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

"Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü" Empty
MesajKonu: "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"   "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü" Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:19 am

"Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü" 2185_B_kenanoner011

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, alın teri dökerek şampiyon olmak istediklerini belirterek, "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü" dedi.

Yarın oynanacak Denizlispor maçı öncesi Yönetim Kurulu Üyesi Ertunç Soğancıoğlu ile birlikte bugün Denizli Valisi Yavuz Erkmen'i ziyaret eden Kenan Öner, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın, "Beşiktaş'ın lobisi güçlü, eli uzundur" sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi:

"Ligdeki tüm kulüpler onuruyla mücadele ediyor. Şu dakikada böyle şeyleri konuşmak güzel değil. Biz alın teri döküp mücadele ederek ve herkese helal ederek, hak ederek şampiyon olmak istiyoruz. Eğer öyle nasip olacaksa olsun. Şampiyon olduk demiyoruz, olabiliriz diyoruz. Bizim lobimiz değil camiamız kuvvetli, taraftarımız kuvvetli. 20 milyon taraftarımız var."

Sivasspor'un da alkışı hak ettiğini, Sivasspor camiasını yürekten kutladıklarını sözlerine ekleyen Kenan Öner sözlerini şöyle noktaladı:

"Herkes bileğinin hakkıyla oynadı, kazandı, kaybetti. Biz sezon başında şampiyon olmak için yola çıktığımızı söylemiştik. Yarın da iyi oynayarak, herkesin takdirini kazanarak, sahada ter dökerek, helal olsun dedirterek şampiyon olmak istiyoruz."

Beşiktaş kongre üyesi olduğunu hatırlatan Vali Erkmen ise, "Denizlispor'un ligde kalması bizi çok sevindirdi. Yarın güzel bir maç olacağına inanıyorum. Taraftarı olduğum takımın Denizli'de şampiyonluğa ulaşması bizi mutlu eder. Bizde Beşiktaş sevgisi aileden geliyor. Hak edeninin kazandığı bir maç olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrasına Kenan Öner ve Ertunç Soğancıoğlu, Vali Yavuz Erkmen'e arkasında, "Y.Erkmen" yazılı Beşiktaş forması hediye etti.

29.05.2009
Kaynak : DHA

"Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"
» "'Beşiktaşlıyım' diyen futbolcuyu almak ezikliktir"
» Sana " Yar " Diyorum " Yaram " Kanıyor..
» "Bana kimse teklif yapmadı"
» "Galatasaray sahaya yenmek için çıkar"