RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allen Iverson adım adım geliyor

YazarMesaj
Tatlı-Cadı
Özel Üye
Özel Üye
Tatlı-Cadı

Başarı Puanı : 2236
Rep Puanı : 1
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Golf

Allen Iverson adım adım geliyor Empty
MesajKonu: Allen Iverson adım adım geliyor   Allen Iverson adım adım geliyor Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 7:15 am

Guti ve Quaresma transferlerini gerçekleştiren Beşiktaş yönetimi, tarihi bir ismi renklerine bağlamak için saatleri sayıyor. NBA'in gelmiş geçmiş en iyi basketbolcuları arasında gösterilen Allen Iverson, Kartal olmak üzere...

Beşiktaş taraftarları, bu sezon futboldan sonra basketbolda da transfere doyacak gibi görünüyor! Çünkü Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez gibi dünyaca ünlü futbolcuların ardından bir de dünyanın en önemli basketbolcularından Allen İverson adım adım Siyah-Beyazlı formaya yaklaşıyor. Yıldız oyuncunun menaceri Gary Moore’un, “Beşiktaş’ın teklifini kabul ettik. İmzaladığımız sözleşmeyi birkaç gün içerisinde kulübe göndereceğiz” dediği öğrenildi. Siyah-Beyazlı kulübün basketbol şubesi başkanı Şeref Yalçın da, Iverson’la anlaştıklarını doğrular nitelikte açıklamalarda bulundu.

"Görüşmeden sonra resmiyet kazanır"
Yalçın, “Iverson, Beşiktaş’a gelmek istiyor. Beşiktaş’a gelip oynamak istediğini söyledi. Aramızda herhangi bir sorun yok. Ben de cuma günü Amerika’ya gideceğim ve kendisiyle yüz yüze görüşeceğim. Ufak tefek sorunlar var. Çocuklarının okul durumları ve çeşitli ayrıntılar bulunuyor. Kendisine İstanbul’u da anlatacağız. Bu görüşmenin ardından görüşmelerin resmiyet kazanacağına inanıyorum. Umarım en kısa sürede bu işi bitiririz” ifadesini kullandı.

NBA’in en iyilerinden
Beşiktaş’ın her konuda anlaşmaya vardığı Allen Iverson, parıltılı kariyerinin yanı sıra istatistikleriyle de NBA’in en iyi oyuncularından birisi olduğunu kanıtlıyor. Tecrübeli oyuncu, NBA’deki 14 yıllık kariyerinde normal sezonda çıktığı 914 maçta 24 bin 368 sayı attı. Iverson bu alanda tüm zamanlarda 17. sırada yer alıyor. Playoff’larda ise 8 sezon boy gösteren Iverson, rakip potalara 2 bin 111 sayı bıraktı.

İnternetin de popüler ismi
Ülkesinde her hareketi olay olan Allen Iverson, sanal alemin yardımıyla birlikte Türkiye’yi de etkisi altına almayı başardı. Şimdiden Iverson’ın videoları paylaşılmaya başlandı. Siyah-Beyazlı taraftarların biraraya geldiği forumlarda da ilk gündem maddesi yıldız oyuncu... Bu arada Allen Iverson’ın sosyal paylaşım siteleri olan Facebook’ta 361 bin 489 hayranı, twitter’da da 137 bin 666 takipçisi bulunuyor.
https://rocklife.forum.st

Allen Iverson adım adım geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iverson geliyor!
» Adım adım Lucas Neil
» Sibel Can Benim Adım Aşk 2009
» Eğrisi Doğrusu - Woody Allen
» Yıldıray geliyor