RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yıldıray geliyor

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Yıldıray geliyor Empty
MesajKonu: Yıldıray geliyor   Yıldıray geliyor Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:21 pm

Delgado krizini aşamayan Beşiktaş, yerli '10.5 numara' arayışlarını sonuçlandırdı...

Kara Kartallar, Stuttgart’tan ayrılan Yıldıray Baştürk’le her konuda anlaştı.

Gol yollarında sıkıntı yaşayan Beşiktaş, Delgado’yu bir türlü ikna edemeyince ‘10.5 numara’ için yerli isimlere yöneldi. Daha önce Deco ve Dos Santos gibi isimlerle ilgilenen Kara Kartallar, Delgado’dan ‘Hayır’ yanıtını alınca yabancı defterini kapattı. Yerli futbolcular arasındaki alternatifler arasında ise, en ağır basan isim Yıldıray Baştürk oldu. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin istediği oyuncular arasında yer alan Yıldıray da, Kartal’dan gelen teklifi kabul etti. Geçen sezon fazla forma şansı bulamadığı Stuttgart’ın da bu transfere yeşil ışık yaktığı kaydedildi. Bu arada Denizli’nin de, “Yerli bir 10 numara alacağız” sözleri, Yıldıray transferini doğruladı.

Toroğlu’ndan Deco iddiası
Bu arada dün Lig TV’de yayınlanan Maraton programında Erman Toroğlu ilginç bir iddia ortaya attı.Toroğlu, “Bodrum’da Beşiktaşlı bir yöneticiyle görüştüm.Kelli-felli bir adam... Bana Deco’yla her konuda anlaştıklarını söyledi. Yalan söyleyeceğini sanmıyorum, kendisinden emindi” diye konuştu.

Orhan Yıldırım

Yıldıray geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıldıray Türk Hevenk 2010
» Iverson geliyor!
» Edu'dan iyi haberler geliyor..
» Asgari ücrete zam geliyor
» Resmi imza geliyor