RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Okulda Popüler Olmanın Yolları (HayatKolik)

YazarMesaj
Tatlı-Cadı
Özel Üye
Özel Üye
Tatlı-Cadı

Başarı Puanı : 2236
Rep Puanı : 1
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Golf

Okulda Popüler Olmanın Yolları (HayatKolik) Empty
MesajKonu: Okulda Popüler Olmanın Yolları (HayatKolik)   Okulda Popüler Olmanın Yolları (HayatKolik) Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 9:19 pm

Okulda Nasıl Popüler Olurum ? Diyenlere işte cevap :D

1- Okulda mutlaka grubun olcak. Ya kendiniz kurun yada bir gruba katılın. O grupla birlikte gezinmelisin. Ders aralarında kantinde bahçede felan onlarla birlikte havalı yürüyün :D .

2-Başarılı olduğunu düşündüğün bir konuda başarılı olduğunu göster. Bu konuda 1. olmalısın. Eğer öyle olursa seni överek göstersinler.

3- Kendinden büyük yaştaki kişilerle yani senden üst sınıflarda olanlarla arkadaşlıklar kur. Seni beğenenleri görürsün. Böylece güvendiğin kişilerde olacak.

4-Dersleri çok iyi tut ve öğretmenlerle aranın çok iyi olmasını sağla. Bu sayede öğretmen seni diğer sınıflardada anlatacak.

5- Her hangi bir konuda diğerlerinden 1 adım önde olmak gerekiyor. Mesela... Sınıf Başkanlığı ve ya herhangi bir eğitsel kulübün başkanlığı.

6- Çok sosyal olmalısın. Ayrıca sohbet ederken insanlar sıkılmamalı zevk almalı. Bu sayede seninle sohbet etmek isterler. Sana verilen sırları sakla başkalarına söyleme ki onların güvenini kazan.

Bu bölüm hep ders için değil biraz böyle konularda konuşulmalı
https://rocklife.forum.st

Okulda Popüler Olmanın Yolları (HayatKolik)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MutFakTa PRaTiK OLmaNıN YoLLaRı
» Popüler Komik Videolar Kodu
» Hayatta Olmanın Anlamı
» Msn Kısa Yolları
» Sitenizde Hit Almanın Yolları