RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Ciddiyeti çok önemsiyorum"

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

"Ciddiyeti çok önemsiyorum" Empty
MesajKonu: "Ciddiyeti çok önemsiyorum"   "Ciddiyeti çok önemsiyorum" Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:41 am

"Ciddiyeti çok önemsiyorum" 6215_B_Terim001

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Azerbaycan maçının ardından düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:
"Güzel bir karşılaşma oldu. Çok mücadeleci bir maç oldu. Azerbaycanlı rakiplerimiz kalelerini iyi savundular, açmak da kolay olmuyor. İkinci yarıda da iyi bastırdık. Ligler bittikten sonra oyuncuları maça motive etmek kolay değil, ama oyuncularım zevk aldılar, iyi oynadılar. Genç oyuncularımız da gayet iyi oynadılar. Uzun yıllardır bu takımda oynamış gibilerdi. Bazı oyunculara az şans verdim, bazılarını Fransa milli maçı için oynatmadım. Sert defansif anlamlı bir oyun oynayan kardeşlerimize başarılar dilerim. Kadir Has Stadı zemini, soyunma odaları, tribünleriyle, seyircisiyle bize muhteşem bir gece yaşattı. Kayseri'de herşey dört dörtlüktü. Kayserililere teşekkür ediyorum. Kayseri Stadı her zaman aklımızda olacak bir stat. Biz, milli takım olarak her maçı çok ciddiye alıyoruz. Esasında bu maçın püf noktası, herkesin lig bitiminde iyi motive olmasıydı. Oyuncularımı bu konsantre olmalarından dolayı kutluyorum. Bazı oyuncuları sakatlıklarından dolayı Fransa'ya götürmeyebiliriz. Sahada ciddiyeti çok önemsiyorum. Sahada emeğimizin karşılığını aldık. Türkiye olarak, sahada aldığımız sonuçta bizim duruşumuzun daha iyi olduğunu söyleyebilirdim. Rakibimiz sahada 11 kişi de olsa yenerdik."

02.06.2009
Kaynak : DHA

"Ciddiyeti çok önemsiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana " Yar " Diyorum " Yaram " Kanıyor..
» "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"
» "'Beşiktaşlıyım' diyen futbolcuyu almak ezikliktir"
» "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"
» "Galatasaray sahaya yenmek için çıkar"