RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Bizi bu hale düşürenler utansın"

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

"Bizi bu hale düşürenler utansın" Empty
MesajKonu: "Bizi bu hale düşürenler utansın"   "Bizi bu hale düşürenler utansın" Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:23 am

TFF İkinci Lig takımlarından Çorumspor'da Kulüp Başkanı Enver Şen, Bank Asya 1. Ligi'ne yükselme maçında Tarsus İdmanyurdu maçından önce yaşananları unutamadığını belirterek, ''Tarsus maçı öncesi yaşadığımız sıkıntılarımız anlatılır gibi değildi. Böyle bir durumla ilk defa karşı karşıyayım. Üzüntüm anlatılır gibi değil. Bizi bu hale düşürenler utansın'' dedi.
Şen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki yıl içerisinde önce 3. ligden 2. lige daha sonra da Yükselme Grubu'na çıkarak büyük bir başarı gösterdiklerini ve son olarak Play-Off'a kalarak Bank Asya 1. Ligi'ne yükselme yolunda büyük bir avantaj yakaladıklarını söyledi.

Play-Off ilk maçında daha önce grup maçlarında 2 kez mağlup ettikleri Tarsus İdmanyurdu ile eşleştiklerini anımsatan Şen, maçtan önce futbolcuların alacaklarını ödenmediğini gerekçe göstererek kampı terk etmesine anlam veremediğini dile getirdi. Aldıkları mağlubiyetle Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele etme hakkını kaybettiklerini anlatan Şen, şunları kaydetti:

''Çorumspor tarihinde geldiği en iyi noktaya gelmişti. Tarsus maçı öncesi bu gelişmeler yaşanmasaydı Bank Asya Ligi'ne çıkan üçüncü takım biz olabilirdik. Ancak yaşanan durumlar ortada. Bu takımı bu hale düşüren her kimse onları affetmemiz mümkün değil. Biz 5 haftalık bir yönetimiz ve elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olduk. Gerek yöneticilik gerekse de başkanlığım dönemimde yaşamadığım bir olay yaşadım. Tarsus maçı öncesi yaşadığımız sıkıntılarımız anlatılır gibi değildi. Böyle bir durumla ilk defa karşı karşıyayım. Üzüntüm anlatılır gibi değil''

Çorumspor'un artık 2. Lig'de marka bir takım olduğunu savunan Enver Şen, ''Bu sezon yaşanan nedenlerden dolayı Bank Asya Ligi'ne çıkmamız nasip olmadı. Ancak önümüzdeki sezon çok güçlü bir takımla sezona katılmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımız bu doğrultuda olacak. Bu sezon yine aynı grupta mücadele edeceğiz. Hem grubu hem de kulüplerin yapılanmasını çok iyi biliyoruz. Yapacağımız çalışmalar sonunda önümüzdeki sezon Bank Asya Ligi'nin en güçlü adayı biz olacağız'' dedi.

Çorumspor'un, Çorumluyum diyen herkesin şeref madalyası olduğunu belirten Şen, ''Bu takımın başarılı olması için tüm şehrin tek vücut olması gerekiyor. Bürokratı, işadamı, sanayicisi her kesimden insanın Çorumspor doğrultusunda elini taşın altına sokması gerekiyor. Bunu başarabilirsek Çorumspor'u aydınlık günler beklemektedir. Biz yönetim olarak bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmanın gayreti içerisinde olacağız'' diye konuştu.

-YÖNETİM KURULU TAMAMLANDI-

Bu arada Çorumspor'un 18 nisanda yapılan Olağan Genel Kurulunun ardından daha sonra tamamlanacağı açıklanan 19 kişilik Yönetim Kuruluna 5 kişinin daha eklendiği bildirildi.

Çorumspor Basın Sözcüsü Necati Ergün, yaptığı açıklamada, yönetim kurulu üyeliklerine Lokman Bulut, İsmail Tekçam, Yusuf Bendez, Galip Çatalpelit ve Yalçın Keleş'in de eklendiğini ifade etti. Ergün, böylece Çorumspor'un 19 kişilik yönetim kurulunun tamamlandığını belirterek, pazartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapılacağını kaydetti.

29.05.2009
Kaynak : AA

"Bizi bu hale düşürenler utansın"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana " Yar " Diyorum " Yaram " Kanıyor..
» "Galatasaray sahaya yenmek için çıkar"
» "50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"
» "'Beşiktaşlıyım' diyen futbolcuyu almak ezikliktir"
» "Bizim lobimiz değil, camiamız güçlü"