RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sinan Engin transfere girişti

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Sinan Engin transfere girişti Empty
MesajKonu: Sinan Engin transfere girişti   Sinan Engin transfere girişti Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 12:17 pm

Süper Lig'in yeni takımlarından Manisaspor'un genel menajerlik önerdiği Sinan Engin teklifi kabul ettiğini ve transfer görüşmelerine başladığını açıkladı.
Kamuoyunda Beşiktaşlı olarak bilindiğini ancak bundan sonra Manisaspor'un başarısı için çalışacağını kaydeden Engin, "Artık Manisasporluyum. Transfer görüşmelerine şimdiden başladım. Hatta prensip anlaşmasına vardığım oyuncular var. Bunlarla lig sona erer ermez mukavele imzalayacağız. Fizik kalitesi üst düzeyde, koşan, dinamik, mücadeleci ve agresif bir takım kuracağız. Manisaspor'un geçmişte Süper Lig'de yaptığı hataları tekrarlamayacağız. Ben yapı olarak başarısızlığı sevmeyen bir insanım. Bu yapıyı Manisaspor'da da sürdüreceğim" dedi.

Önümüzdeki hafta Manisa'ya gelerek sözleşme imzalayacağını ve göreve resmen başlayacağını sözlerine ekleyen Engin konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Başkan Kenan Yaralı ile geçmişe dayanan bir dostluğum var. Onun önerisini geri çeviremezdim. Televizyon yorumculuğu işim bu hafta ligin sona ermesiyle bitiyor. Hafta başından itiberen kolları sıvayacağız. Kulübün bütçesine göre kurabileceğimiz en iyi takımı oluşturacağız"

27.05.2009
Kaynak : DHA

Sinan Engin transfere girişti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manisa'dan Sinan Engin'e teklif!
» Korel Engin 12
» Mimar Sinan
» Manisa'da Engin krizi
» Engin Gürkey Nabız Balkanist 2009