RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş

2 posters
YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş Empty
MesajKonu: MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş   MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 12:42 pm

Vahşice öldürülerek cesedi Etiler'de çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut cinayetinde her gün yeni detaylar ortaya çıkıyor. Aradan geçen 3 aydan fazla süreye rağmen hâlâ yakalanamayan katil zanlısı Cem G.'nin bilgisayarındaki MSN kayıtlarını inceleyen polis, cinayetin önceden planlandığını tespit etti. Bu kayıtlara göre cinayetten bir gün önce kurbanı Münevver Karabulut ile yazışan Cem G., genç kıza, "Yarın akşam senin için müthiş planlar içindeyim" diyor. Planın ne olduğunu soran Karabulut'a Cem G., "Tarihin en büyüklerinden biri" cevabını veriyor. Panjurları kapatacağını ve genç kıza mum ışığında yemek hazırlayacağını söyleyen Cem G., Karabulut'un "Güvenlik var o görür" uyarısını ise "Arka kapıdan gireceğiz" diye yanıtlıyor. Öte yandan güvenlik kameralarını inceleyen polis, Cem G.'nin genç kızı kırmızı ticari bir taksi ile almaya gittiğini ve Münevver'i arka kapıdan eve soktuğunu, kendisinin de ön kapıdan girdiğini belirledi. Kayıtlara göre kısa süre sonra villadan çıkıp evin yakınındaki pasajdan testere aldığı tespit edilen Cem G., havanın karardığı 19.26'da elinde cesedin bulunduğu bavul ve gitar kutusu ile evden çıkarken tespit edilmiş.
tuana_gs
Özel Üye
Özel Üye
tuana_gs

Başarı Puanı : 649
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş   MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 6:00 pm

ne nasil insanlik ya .üff
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş   MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 6:23 am

Katliam bu yaa o çoçuğu ibret olsun diye asmak gerek.. .öfff

MSN'de 'Sana müthiş planlar hazırladım' demiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» H.Z.Mevlana Demiş ki;
» Müthiş takas
» Müthiş ikili
» Fatih Tekke mi? Müthiş transfer
» Sana SesLeniyoruM...