RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fatih Tekke mi? Müthiş transfer

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Fatih Tekke mi? Müthiş transfer Empty
MesajKonu: Fatih Tekke mi? Müthiş transfer   Fatih Tekke mi? Müthiş transfer Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:23 pm

“Türkiye'ye kral olmaya geldim” diyen Kartal'ın son transferini, FANATİK, takım arkadaşlarına sordu. İşte onların yorumları...

Rüştü: Fatih’ten çok çekinirdim
Her fırsatta söylüyorum; benim yerli oyuncu olarak faal futbol hayatımda en çekindiğim oyuncudur. Havadan veya yerden gelen toplarda, pozisyon bulduğu anda ne yapacağı hiç belli olmaz. Topu hiç olmayan yerden gol yapabilir. Ayrıca agresif futboluyla da pozisyon yaratır. Bize katkısı çok büyük olacaktır.

Üzülmez: En olgun döneminde
Fatih’in kariyeri ortada. Ancak futbolda dün diye bir şey yok. Her zaman golü düşünen bir takımız. Bu açıdan onun için Beşiktaş şans. Futbol yaşantısının en olgun döneminde. Tıpkı Quaresma gibi yeniden parlayacağını düşünüyorum. Umarım Beşiktaş’ta sergileyeceği futbolla yeniden A Milli Takım’a çağrılır.

Nobre: Kırılmadık rekor kalmaz!
Çok yetenekli, kaliteli ve beğendiğim bir golcü. Forma yarışındaki rekabet takıma olumlu yansıyacak. Ayrıca yurt dışı tecrübesi var. Zaten milli takımda oynamış, kendini kanıtlamış bir isim. Fatih’e hoşgeldin diyorum. Ve şunu ekliyorum; bu transferden sonra, liglerin gol rekorlarını alt üst etmemiz gerekiyor.

Fatih Tekke mi? Müthiş transfer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trabzon'da Tekke sesleri
» Dervişlere Tekke Yaptıran Hristiyan
» Transfer dönemi başlıyor
» Mantıklı Transfer Önerileri
» Müthiş ikili