RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Bu sezon daha çok atarım'

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

'Bu sezon daha çok atarım' Empty
MesajKonu: 'Bu sezon daha çok atarım'   'Bu sezon daha çok atarım' Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 5:39 am

Gol Kralı Baros yine iddialı: “Bu kez kaç maç oynayacağımı bilemem. Ama geriye dönüp baktığımda, geçen sezon attığımdan daha fazla gol atacağımı düşünüyorum.”

'Bu sezon daha çok atarım' 18_257936_baros

Süper Lig’de rakip filelere gönderdiği 19 golle krallığını ilan eden Milan Baros, yeni sezon öncesi daha da iddialı. Galatasaray Dergisi’ne konuşan Çek yıldız, Şampiyonlar Ligi’nde oynamayı çok istediğini belirterek, “Galatasaray gibi bir takımın ikincilik ya da daha aşağısı gibi bir hedefi olamaz. Her zaman şampiyonluğu hedefler. Bu hedefi de takım olarak yeni sezonda yakalayacağımıza inanıyorum” dedi.

‘Hakemler beni anlamıyor’
Baros, attığı gollerle ilgili bir soruya ise şu cevabı verdi: “Sezon başı bana sorulsa, normal olarak herhangi bir gol sayısı vermezdim. Çünkü bir sezon öncesinde yaşayacağınız sakatlıkları, iniş-çıkışları göremezsiniz. Kaç maç oynayacağınızı bile bilemezsiniz. Ama kendi açımdan şimdi geriye dönüp baktığımda, attığım golün daha fazlasını atabileceğimi düşünüyorum. Sanırım yeni sezonda kişisel hedefim bu olacak.” 27 yaşındaki futbolcu ayrıca, bir forvet oyuncusuna göre çok fazla sarı kart gördüğünü vurgulayıp, “Hatalarım oldu ama diyalog sıkıntısı da çektim. Hakemler beni anlamadı” diye konuştu.

'Bu sezon daha çok atarım' 9_257937_hakem

'Bu sezon daha çok atarım'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Daha yapılacak çok şey var!"
» Bugün Bir Kez Daha Ayhan Şahenk'teyiz!
» Az daha yalıya giriyordu
» "Başarısız bir sezon geçirdik"
» Duman Senden Daha Güzel