RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Az daha yalıya giriyordu

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Az daha yalıya giriyordu Empty
MesajKonu: Az daha yalıya giriyordu   Az daha yalıya giriyordu Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:03 am

Az daha yalıya giriyordu B272ebe5-e6c8-4cae-b480-cb197f5886c9

Saint Vincent bandıralı 10 bin grostonluk kereste yüklü gemi Yeniköy'de sanatçı Oya Başar'ın oturduğu tarihi yalının rıhtımına çarparak durabildi
İstanbul Boğazı'ndan geçiş yapan Saint Vincent bandıralı 10 bin 762 grostonluk kereste yüklü "Ella J Kingstown" isimli 150 metrelik kereste yüklü Ro-Ro gemisi, dün Oya Başar'ın oturduğu tarihi yalının rıhtımına çarparak durdu. Aynı yerde eski Başbakan Tansu Çiller'in de yalısı bulunuyor. Bulgaristan Burgaz'dan Derince'ye yük taşıdığı ve kılavuz kaptan aldığı tespit edilen gemi saat 16.30 sıralarında İstanbul Boğazı'nda seyrederken Tansu Çiller'in de yalısının bulunduğu Yeniköy'de sahile doğru sürüklendi.

'SKEÇLER GERÇEK OLUYOR'
Gemi tiyatro oyuncusu Oya Başar'ın kiracı olarak oturduğu tarihi Burhanettin Efendi Yalısı'nın rıhtımına çarptı. Geminin burun kısmının yalıya çarpmasına ise sadece birkaç metre kaldı. Kaza sırasında yalıda bulunan Başar, "Salonda oturuyordum. Bir anda gemi üzerimize geliyor diye bağırdılar. Ne oluyor ne gemisi dedim ve kafamı çevirdiğimde koca geminin üzerimize doğru geldiğini görüp hemen çocuğumu alarak bahçeye doğru koştum. Oynadığım skeçler gerçek oluyor. Çok korktum. Gemi rıhtıma çarptığında büyük bir gürültü koptu. Koca İstanbul'da gemi gelip beni buldu" dedi. Yalının rıhtımından bir metre içeri giren gemi daha sonra Kıyı Emniyeti Gemi Kurtarma ekipleri tarafından açığa çekildi.

Az daha yalıya giriyordu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Daha yapılacak çok şey var!"
» Ben Daha Dogmadım
» 'Bu sezon daha çok atarım'
» Duman Senden Daha Güzel
» ArdaTuranı Daha Yakından Tanıyalım