RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gökhan: ''Önümüzdeki yıl farklı olacak''

YazarMesaj
ßy_GiTaRisTt
Admin
Admin
ßy_GiTaRisTt

Başarı Puanı : 1304
Rep Puanı : 10
Yaş Yaş : 35
İş/Hobiler İş/Hobiler : GiTaRisTt

Gökhan: ''Önümüzdeki yıl farklı olacak'' Empty
MesajKonu: Gökhan: ''Önümüzdeki yıl farklı olacak''   Gökhan: ''Önümüzdeki yıl farklı olacak'' Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 2:16 pm

Trabzonspor'un milli futbolcusu Gökhan Ünal, ligin son 4 haftasındaki çıkışlarını devam etmek istediklerini belirterek, "En azından lig ikinciliğini düşünüyoruz" dedi.Kayseri'de bir mağazanın açılışına katılan Trabzonspor'un golcü futbolcusu Gökhan Ünal, Kayserisporlu eski takım arkadaşı Ali Turan ile birlikte ligi değerlendirdi. Ligin son 4 haftasında iyi bir çıkış yakaladıklarını belirten Ünal, "Ligdeki çıkışımızı son haftaya da taşımak istiyoruz. Şampiyonluğu istiyoruz ama şu an zor gibi görünüyor. En azından lig ikinciliğini düşünüyoruz. Son hafta Sivasspor Galatasaray ile İstanbul'da oynayacak. Biz de Fenerbahçe ile evimizde oynayacağız. Sivas puan kaybederse, biz de Fenerbahçe'yi yenersek ligi en azından ikinci olarak tamamlarız diye düşünüyoruz. Biz şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. İçerde oynadığımız son 3 maç vardı. Onlardan birinde fazla puan alabilseydik, şu an belki de şampiyonluk için son haftaya giriyor olacaktık. Olmadı. Artık önümüzdeki yılı düşünüyoruz. Şu anda hedefimiz sadece Şampiyonlar Ligi. İnşallah Şampiyonlar Ligi'ne katılırız" dedi.

Trabzonspor'un eski Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın istifa etmesinden sonra takımda yaşanan çıkışı da değerlendiren Ünal, "Bizim Trabzonspor'daki bu çıkışımız Ersun hoca ile ilgili değil. Ersun hoca gitmeseydi belki yine böyle bir patlama olacaktı. Gitti ondan sonra böyle bir patlama oldu. Bu çıkışı Ersun hocanın gidişine bağlamamak lazım. Ersun hocada takımı çok iyi yönetiyordu. Çünkü bu takımı o kurmuştu. O gittikten sonra, 'yok takım çıkışa geçti' gibi sözlere ben inanmıyorum. Demek böyle olması gerekiyormuş. Ersun hoca zamanında birçok gol pozisyonlarını kaçırıyorduk. Şimdi şansımız biraz yanımızda. Girmeyecek toplar bazen gol oluyor. İyi bir hava yakaladık. Bu havayı Ahmet Özen hoca ile tekrar yakaladık. İnşallah sezon sonu ligi istediğimiz yerde bitireceğiz" diye konuştu.

Trabzonspor'a alışma döneminden de bahseden Ünal, sözlerine şöyle devam etti:
"Benim Trabzonspor'daki bu yılımı alışma dönemi olarak görüyorum. Alışma dönemim bayağı zor geçti. Ama önümüzdeki yıl daha farklı olacak. Çünkü Trabzonspor'u tanıdım. Trabzonspor halkını tanıdım. Artık çok rahatım"

Kayserisporlu futbolcu Ali Turan da bu yıl ligde konsantrasyon eksikliği yaşadıklarını ve ligin ikinci yarısında özellikle Adana'da oynadıkları maçlarda deplasmandaymış gibi oynadıklarını ve istedikleri sonuçları alamadıklarını söyledi. Ali Turan, önümüzdeki yıl iyi bir takım kurmak ve iyi bir Kayserispor izlettirmek istediklerini sözlerine ekledi. Gökhan Ünal da eski takım arkadaşı Ali Turan için, "Önümüzdeki sezon Kayserispor'un değişmeyecek kaptanı olacak" şeklinde ifadeler kullandı.

Giyim mağazasının açılışında bayan hayranlarıyla da fotoğraf çektiren Gökhan Ünal, "Arkadaşlar yanlış anlamayın, benim kız arkadaşım değil, arkadaşımın nişanlısı" diye espiri yaptı.

Açılışta işadamı Saffet Arslan ile de uzun süre konuşan Gökhan Ünal, Trabzonspor'da mutlu olduğunu ve Kayserispor'un kendisini Trabzonspor'a vermekle yanlış yaptığını kaydetti. Saffet Arslan da Gökhan Ünal'ın Trabzonspor'da oldukça başarılı olduğunu ve geçen sezon Kayserispor'un Gökhan'ı bırakmaması gerektiğini belirtti.

Gökhan: ''Önümüzdeki yıl farklı olacak''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Güve Çok Farklı
» Harikalar 'Diyar'ı olacak!
» "Florya'da çok farklı bir hava var"
» 22. kez baba olacak
» Allah ( c.c ) yazan farklı resımler..