RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fernando Torres Fan Club

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Fernando Torres Fan Club Empty
MesajKonu: Fernando Torres Fan Club   Fernando Torres Fan Club Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 12:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[size=12pt]Fernando Torres

Kişisel Bilgiler
Tam adı: Fernando José Torres Sanz
Doğum tarihi: 20 Mart, 1984
Doğum yeri: Madrid, İspanya
Boyu: 1,86 m.
Takma adı: El niño
Mevkii: İleri Uç
Kulüp Bilgileri
Bulunduğu kulüp: Liverpool
Numarası: 9
Milli Takım Kariyeri

Fernando Torres,tam adı Fernando Jose Torres Sanz olup 23 Mart 1984'te İspanya'nın başkenti Madrid'de doğmuştur.Annesinin adı Flori,babasının adı Jose'dir.3 kardeşin en küçüğüdür.Bir kız kardeşi birde erkek kardeşi vardır.

Fanatik bir Atletico Madrid taraftarı olan anne ve babası tarafından çok küçük yaşlarda gitmeye başladığı Atletico Madrid'den 2007 yılına kadar ayrılamamış ve 2007 yılında,Luis Garcia + 27 milyon pound karşılığında Liverpool'a transferi gerçekleşmiştir

İspanyol oyuncunun peşinde İngiliz devleri Manchester United ve Chelsea bulunmaktadır.Son zamanlarda Atletico madrid'in Antonio Reyes'le ilgilenmesi ve Barcelona'nın Thierry Henry'i renklerine bağlaması nedeniyle boş kalan forvetini doldurmak isteyen Arsenal'de Fernando Torres'in peşine düşmüştür.

İspanya Ligi'nde oynandığı bir maçta pazubandının açılması ve arkasında Liverpool tribünlerinin dilinden düşmeyen 'You Will Never Walk Alone'sözlerinin çıkması üzerine adı sıkça Liverpool'la anılmaya başlamıştır.

2007 yılı transfer döneminde Atletico Madrid'in Torres'in gitmesine izin vermesi üzerine devreye giren ilk takım Liverpool olmuş ancak İspanyol kulübünün başkanı Torres'in bu konuları kendisinin bileceğini ancak takımı güçlendirmeye çalıştıklarını ve kendilerine hiçbir kulüpten teklif gelmediğini söyleyerek çıkan haberleri yalanlamıştır.

Son dönemlerde çıkan haberlere göre Fernando Torres'in gitmesini istemeyen bir grup Atletico Madrid taraftarı çeşitli yürüyüşler yaparak kulüplerini protesto etmişlerdir.

İngiltere Premier Ligi'nde gelecek sezon şampiyonluk için güçlü bir kadro kurmak isteyen FC Liverpool, Atletico Madrid'in genç golcüsü Fernando Torres'i renklerine bağlayarak tarihinin en pahalı transferini yaptı. FC Liverpool ile Torres arasındaki görüşmeler bugün tamamlanırken, 23 yaşındaki golcü, 6 yıllığına 49 milyon dolara İngiliz ekibine transfer oldu. El Nino lakabıyla anılan ve 11 yaşında Atletico Madrid'in altyapısına giren İspanya Milli Takımı'nın golcüsü, Polenezya'daki tatilini kısa keserek Liverpool ile 133 bin dolar haftalık ücret karşılığında anlaşmaya vardı. Torres, anlaşmanın ardından, Teklifi aldıktan sonra kulübümle de görüştüm, fakat son kararı kendim verdim. Zor bir karardı ama benim için çok büyük bir adım. Reddedilmesi zor bir teklifti. Kalbim her zaman Atletico ile birlikte dedi
[/size].

Fernando Torres Fan Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ryan Gigs Fan Club
» Işıl Alben Fan Club !
» Samuel ETO'O Fan Club
» Devrim Nas Fan Club
» Lionel Messi Fan Club