RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Google İndex Sorunu Nedir? Ne Değildir?

YazarMesaj
Tatlı-Cadı
Özel Üye
Özel Üye
Tatlı-Cadı

Başarı Puanı : 2236
Rep Puanı : 1
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Golf

Google İndex Sorunu Nedir? Ne Değildir? Empty
MesajKonu: Google İndex Sorunu Nedir? Ne Değildir?   Google İndex Sorunu Nedir? Ne Değildir? Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:11 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Son zamanlarda webmasterların en büyük sorunu bu oldu,geç indexlenen siteler,silinen indexler vs vs…
Peki ama google ne yapmaya çalışıyordu? Bunu anlamak için yeni bir site açtım.İçine her gün düzenli içerik girdim.Sitemap oluşturdum google webmaster tools a kaydettim.
Yani yapılması gereken ne varsa yaptım.Fakat 1 hafta geçmesine rağmen aradan sadece anasayfa indexlendi arada o da gitti alt sayfalardan 1-2 tanesi çıktı.
9-10 gün sonra ise açtığım 70 konunun tamamının indexlendiğini gördüm.
Ardından dizi sitem vardı onu inceledim.4 k konu vardı 300 k etiket yani spam etiket.Hergün indexler eksiliyordu.Ve şuan 12 k index kaldı.Yani konu başına ortalama 3 etiket.

Peki ama Google ne yapmaya çalışıyor?

Artık google spam içeriğe etikete dur demeye hazırlanıyor.Geç indexlenmenin sebebi ise yeni geliştirilen algoritma ile içeriğin ne derece sağlıklı olduğu ve spam’mi değilmi olduğununa bakılıyor (otomatik olarak) ve içerik eğer normalse toplu olarak google arama dizinine ekleniyor.
Buna göre şunu çıkarabilirizki spam le hit yapmak yakın zamanda tarihe karışabilir(hitini google ile çekenler için söylüyorum).

Eğer içeriğinizden eminseniz yeni sitenizin yada mevcut sitenizin index sorununu merak etmeyin google size iyi bir süpriz yapacaktır (+ hit olarak)

Hadi mutlu et bizi google
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... guldur.gif" alt="" />

Alıntı olsada çok önemli bir içerik
https://rocklife.forum.st

Google İndex Sorunu Nedir? Ne Değildir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Host Nedir?Reseller Nedir?VPS Nedir?
» Google Addwords Nedir?
» Google İçerik için AdSense nedir?
» .htaccessi İndex Dosyasını Başka Bir Hedef Olarak Belirleme
» Google AdSense'in diğer reklam ağlarından farkı nedir?