RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mehmet Topal: Beni Oğuz Çetin almıyor

YazarMesaj
Tatlı-Cadı
Özel Üye
Özel Üye
Tatlı-Cadı

Başarı Puanı : 2236
Rep Puanı : 1
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Golf

Mehmet Topal: Beni Oğuz Çetin almıyor Empty
MesajKonu: Mehmet Topal: Beni Oğuz Çetin almıyor   Mehmet Topal: Beni Oğuz Çetin almıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 6:44 am

Valencia�ya transfer olduktan sonra Milli Takım yüzü göremeyen Mehmet Topal�ın yakın çevresine �Beni Oğuz Çetin istemiyor� dedi.

Milli Takım�ın Almanya ve Azerbaycan maçları sırasında takıma alınmaması tekrar tartışma konusu olan Mehmet Topal, Milli Takım�a davet edilmemesi konusunda bugüne kadar herhangi bir açıklama yapmadı.

Radyospor�dan Aydın Cingöz�ün haberine göre Mehmet Topal�ın konu hakkında yakın çevresine �İspanya�nın en büyük takımlarından birinde oynuyorum ama Milli Takım�a alınmıyorum. Beni Milli Takım�a aldırmayan Oğuz Çetin. Beni sevmediğini biliyorum ve Milli Takım seçimi sırasında da Oğuz Çetin�in bana karşı tavrı etkili oluyor. Milli Takım�a alınmıyorsam nedeni Oğuz Çetin�in beni sevmemesi ve istememesi�şeklinde konuştuğu öğrenildi.
https://rocklife.forum.st

Mehmet Topal: Beni Oğuz Çetin almıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mehmet Topal - 14
» Mehmet Topal
» Mehmet Topal: "Özür dileriz"
» Servet Çetin- 76
» Servet Çetin