RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Teşekkür,Takdirname,Üstün Başarı,Başarı ve Onur Belgesi

YazarMesaj
Tatlı-Cadı
Özel Üye
Özel Üye
Tatlı-Cadı

Başarı Puanı : 2236
Rep Puanı : 1
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Golf

Teşekkür,Takdirname,Üstün Başarı,Başarı ve Onur Belgesi Empty
MesajKonu: Teşekkür,Takdirname,Üstün Başarı,Başarı ve Onur Belgesi   Teşekkür,Takdirname,Üstün Başarı,Başarı ve Onur Belgesi Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 9:20 pm

Teşekkür,Takdirname,üstün Başarı,Başarı ve Onur Belgesi Kimlere verilir?

İlköğretim kurumları yönetmeliğinin 107 maddesine göre:

Okul Öğrenci Davranışlarını Değerlendirme Kurulunca, örnek davranışları ile derslerdeki gayret ve başarılarıyla üstünlük gösteren öğrenciler;
a) (Değişik alt bent : 5.10.2007/26664 RG) 4, 5, 6, 7 ve 8 inci sınıflarda puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00, diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70. 00-84 .99 olanlar "Teşekkür,"
b) (Değişik alt bent : 5.10.2007/26664 RG) 85.00 puan ve yukarı olanlar "Takdirname,"
c) (Değişik alt bent : 5.10.2007/26664 RG) Üç öğretim yılının her döneminde üst üste Takdirname alanlar "Üstün Başarı" ( EK-7 ),
ç) (Ek alt bent : 05.10.2007/26664 RG) Üç öğretim yılının her döneminde üst üste Teşekkür ya da dönemlerin herhangi birinden veya bir kaçından takdirname, diğerlerinden teşekkür alanlar "Başarı" (EK- 7/1) belgesi ile ödüllendirilir.

Ayrıca, ilköğretim okullarının tüm sınıflarında derslerindeki başarı durumuna bakılmaksızın;
a) Ulusal ve uluslararası yarışmalara katılarak ilk beş dereceye giren,
b) Çeşitli sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerde üstün başarı gösteren, öğrenciler "Onur Belgesi" (EK–8) ile ödüllendirilir. Bu ödüller, e-okul sisteminin ilgili bölümüne işlenir.
https://rocklife.forum.st

Teşekkür,Takdirname,Üstün Başarı,Başarı ve Onur Belgesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Güzelliği - Onur Caymaz
» Mutlak Yalnızlık Kuramı - Onur Erbaş