RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cs 1.5 Dev Map Arşivi [293 Tane]

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Cs 1.5 Dev Map Arşivi [293 Tane] Empty
MesajKonu: Cs 1.5 Dev Map Arşivi [293 Tane]   Cs 1.5 Dev Map Arşivi [293 Tane] Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 7:14 am

Dev arşiv 203 map.. 60mb civarı..cs 1.5 içindir.. uygulamayı bilmeyenler için RaPPeR_aLiNHo anlatsın Zuhahaha

evet öncelikle indirdiğimiz dosyayı masaüstüne yeni klasör içine çıkartıyoruz. sonra klasörümüzü açıyoruz ve maplar çıkıyor karşımıza Gülmek :) Ctrl + A ile tümünü seçiyoruz ve Ctrl + C ile kopyala diyoruz.. Sonra oyunumuzun yüklü olduğu klasörün içindeki Maps klasörünün içine gelip Ctrl + V diyoruz. yani yapıştırıyoruz Zuhahaha genelde Maps klasörü C:\Sierra\Half Life\Cstrike içerisinde oluyor. Ha unutmadan söyliyim eğer Varolan dosyalar Değiştirilsin mi diye sorarsa Tümüne Evet butonunu seçin Gülmek :)

Anlatımı çoookkk basite indirgedim.. Özür dilerim.. Naparsınız anlamayanlar çıkablilyor Gülmek :) Anlatım Bana aittir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

alıntı

Cs 1.5 Dev Map Arşivi [293 Tane]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Nokia DEV program Arsivi 203 tane program
» Arda Turan Dev İmza Arşivi
» Erkin Koray - Ay Bir Tane
» Tatlı 3 tane Arda Turan duvar kağıdı
» Süper bi tane Arda turan duvar kağıdı