RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 7 Vista Kullanıcılarını Kızdırdı

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Windows 7 Vista Kullanıcılarını Kızdırdı Empty
MesajKonu: Windows 7 Vista Kullanıcılarını Kızdırdı   Windows 7 Vista Kullanıcılarını Kızdırdı Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:38 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tüketiciler Yüzlerce Dolara Aldıkları Vista'lardan sonra Windows 7 Home Premium'un $49.99, Professional'ın ise fiyatının $99.99 olduğunu öğrenince Windows sitelerini yorum yağmuruna tuttular.

Bunun Üzerine Microsoft’tan gelen açıklamalar dikkat çekici.
"Microsoft geçerli kısa vadeli tanıtım sırasında indirimler olacaktır fakat bu böyle devam etmeyecektir."

İşte Bu Yorumlardan Birkaçı:
" Selam herkese, adım Dan ve Windows Vista'yı 7 ye yükseltmek istiyorum fakat bizden yine para isteniyor... Dan bir başka yorumunda ise Vistayı almak bir aptallık oldu diyor."

"Ben sadece Vista'yı Windows 7 ye yükseltmek istiyorum. Bunun için bizden 219$ ücret alıyor. Bu fiyatlandırma yapısı hiç mantıklı değil. Bunlara açıklama için bir mektup yazsak en az bir rulo gibi olur."

" Bu lanet bir şans gerçekten Vista SP2 yapmak için resmen bizden 219$ istiyorlar. Biz şimdi Windows 7 için Ön sipariş yaparak özel fiyattan faydalanacakmışız. 49$ bile çok fazla..."

Microsoft bu yorumlar karşısında bakalım nasıl bir savunma mesajı yollayacak.

Windows 7 Vista Kullanıcılarını Kızdırdı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Vista Derin Sırlar
» Windows Vista Eğitimi (Türkçe)
» 30 adet Windows 7 ve Vista HD DuvarKağıdı
» Windows Vista Sidebar Nasıl Kapatılır?
» Yeni Türkiye 2008 Vista Tema Paket (XP ve Vista için)