RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Osmangazi Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Osmangazi Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler Empty
MesajKonu: Osmangazi Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler   Osmangazi Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:12 pm

Osmangazi Üniversitesi
(Üniversiteler)

Telefon No : 0 222 239 37 50
Web Adresi : Ogu.Edu.Tr

1993 yılında kuruldu.

Yerleşim: Meşelik, Bademlik ve Çamlık Kampüslerinde eğitim devam ediyor.

Eğitim: Türkçe-İngilizce olarak yapılıyor.

Akademik birimler: Üniversite bünyesinde 7 fakülte, 2 meslek yüksekokulu, 2 yüksekokul, 4 enstitü ve 9 araştırma merkezi var.

Barınma: Öğrenciler Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlardan yararlanabiliyor.

Beslenme: 5 000 öğrenci kapasiteli bir mutfak ve toplam 4 000 kişi kapasiteli 8 yemekhane, öğrenci ve personele hizmet veriyor.

Teknoloji: Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlık binasında bulunan internet cafe 85 bilgisayarla hizmet veriyor. Ayrıca üniversitenin tüm fakülte ve yüksekokullarında bilgisayar laboratuvarları mevcut.

Sağlık hizmetleri: Mediko-Sosyal Merkezi’nde 2 diş hekimi, 1 doktor, 2 psikolog ve 3 hemşire görev yapıyor.

Spor tesisleri: Üniversitede 1 kapalı spor salonu, 3 adet açık basketbol ve voleybol sahası var. Ayrıca Gençlik ve Spor il Müdürlüğü’nün tesislerinden yararlanılıyor.
_____________________________________________________________________________________

Osmangazi Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çağ Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler
» Ege Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler
» Koç Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler
» Selçuk Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler
» Kadir Has Üniversitesi Telefon No Adresi Bilgiler