RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

O Yaz - Birsen Ferahlı

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

O Yaz - Birsen Ferahlı Empty
MesajKonu: O Yaz - Birsen Ferahlı   O Yaz - Birsen Ferahlı Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:30 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hakkında

Birsen Ferahlı'dan inceliklerle dolu, kalemin tığ gibi işlediği bir ilk kitap: O Yaz... Yaşanmışlıkların mayasıyla yüreği kabartan, içe dokunan, sarıp sarmalayan öyküler okunup bittiğinde geride hüznün tortusu kalıyor.
Birsen Ferahlı, hepimize akraba ya da komşu kadınların iç dünyalarına, masum duyarlıklara ustalıkla eğiliyor.

“Trenin geçmesini beklerken nedense şoförün ensesine takıldı gözüm; pek beğendim. Bir erkeğin gençliği enseden de belli oluyormuş demek ki, hay Allah, dedim içimden. Karşıyaka sapağına kadar iyice baktım adamın ensesine. Tam yol ayrımına geldiğimizde, ansızın biraz daha dolaşmak istediğime karar verdim; gözlerimi bakmakta olduğum enseden bir an olsun ayırmadan, ‘Çek koçum Yamanlar'a!' dedim, kara gözlü şoföre.”

Künyesi

Birsen Ferahlı
· Yapı Kredi Yayınları
· Basım Tarihi : 10 - 2010
· ISBN : 9789750818691
· Sayfa Sayısı : 108
· Etiket Fiyatı : 8.00 TL

Link:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

O Yaz - Birsen Ferahlı
1 sayfadaki 1 sayfası