RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşkı Sende Buldum - Cathy Maxwell

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Aşkı Sende Buldum - Cathy Maxwell  Empty
MesajKonu: Aşkı Sende Buldum - Cathy Maxwell    Aşkı Sende Buldum - Cathy Maxwell  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:29 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kitap Özet

Asi bir genç kız, onuru için savaşan bir adam ve beklenmedik bir aşk...

İskoç savaşçı Gordon Lachlan, bütün ömrünü İngilizlerle şiddetli bir şekilde savaşarak geçirmiştir. Şimdiyse, klanını zafere kavuşturmak adına can düşmanlarının elinden efsanevi MacKenna'nın Kılıcı'nı geri almalıdır. Planı, yatılı okulundan Constance Cameron'ı kaçırıp, fidye olarak kılıcı teslim etmeleri için soylu akrabalarına baskı yapmaktır.

Ancak Lachlan, kaçırdığı kadının uysal bir hanımefendi olmadığını görünce şaşıracaktır. Constance, Lachlan ve onun tutkuyla savunduğu davasıyla büyülenmiş, kendini İskoçyalı'nın yatağında bulmanın nasıl olacağını düşünebilecek kadar baştan çıkmıştır…

“Yetenekli hikâyeci Maxwell olağanüstü karakterleri nefis, duygusal ve büyüleyici bir romansta bir araya getiriyor. Katıksız zevk için tekrar tekrar okunası bir kitap; bu tarihî romans okurlara mizah ve duygusallıkla harmanlanmış tutkulu bir aşk hikâyesi sunuyor.”
Kathe Robin, Romantic Times

“Maxwell kesinlikle yükselen bir yıldız. Gözünüzü ondan ayırmayın, keyfini çıkarın.”
Amazon.com

“Maxwell unutulmaz hikâyeler yaratabilmek için mizahı ve titizlikle yaratılmış karakterleri harmanlıyor.”
Publishers Weekly

“Karakterleri sayfalarda hayat buluyor.”
Columbus Dispatch

Aşkı Sende Buldum

Cathy Maxwell
· Pegasus Yayıncılık
· Basım Tarihi : 10 - 2010
· ISBN : 978-605-4263-90-5
· Sayfa Sayısı : 320
· Çevirmen : Eda Aksan
· Etiket Fiyatı : 20.00 TL

Link: