RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hep Seni Bekledim - Suzanne Enoch

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Hep Seni Bekledim - Suzanne Enoch  Empty
MesajKonu: Hep Seni Bekledim - Suzanne Enoch    Hep Seni Bekledim - Suzanne Enoch  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:22 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kitap Özet

ENGEL TANIMAYAN BİR TUTKU, ATEŞLİ BİR AŞK... “Büyüleyici, lezzetli ve enfes.” Karen Hawkins “Teslim olun ve tadını çıkarın.” Stephanie Laurens “En sevdiğim yazarlardan bir tanesi.” Julia Quinn “Suzanne Enoch'un kitaplarını okumak her zaman büyük heyecanla beklenen bir zevk.” Christina Dodd Phineas Bromley, ömrünün on yılına mal olan gönüllü sürgününün ardından eve döndüğünde tepetaklak oluverir.

Balo salonlarının tozunu yutacağı yaşlarda savaş meydanında at koşturmuş bir asker olarak sivil hayata uyum sağlaması hiç de kolay olmaz. Ne var ki, küçücük bir sır, zamanlaması son derece münasebetsiz görünen bu buluşmayı hayat memat meselesine çevirecektir. Birilerinin baba yadigârı topraklarına göz diktiğini keşfeden Phineas, düşmanlarını ortaya çıkarmak için bir çare bulmak zorundadır. Amacına ulaşmak için hayatını tehlikeye atacak olsa da, seçeceği hiçbir yol, eski dostu Alyse'e duyduğu aşk kadar canını acıtmayacaktır.

Hep Seni Bekledim

Suzanne Enoch
· Pegasus Yayıncılık
· Basım Tarihi : 10 - 2010
· ISBN : 9786054263912
· Sayfa Sayısı : 420
· Çevirmen : Melek Aslı Öztürk
· Etiket Fiyatı : 20.00 TL

Link:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hep Seni Bekledim - Suzanne Enoch
1 sayfadaki 1 sayfası