RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Perili köşk

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Perili köşk Empty
MesajKonu: Perili köşk   Perili köşk Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:40 pm

eski zamanlarda bir kadın, çocuklarını,eşini ve 3 tane hizmetlisini öldürüyor.ve snrada kendini öldürüyor.hepsinin ruhları o köşkte yaşıyor.kadın eskiden onları öldürdüğünü unutuyor.tabii bir ölü olduğunu da bilmiyor.hizmetlileri ona eskiden yaptıklarını kadına anlatmıyorlar.kadının herkezi öldürmesinin sabebidde çocuklarından bıkmış olması.iki çocuğuda güneşe çıkamıyorlar.çıkarlarsa derilerinde ilginç sorunlar meydana geliyor.bu yüzden kandında dışarıya çıkamıyor.neyse bir gün kadın evi kurcararken annesinin gözleri kapalı bir fotoğrafını buluyor.hizmetçisine gösteriyor.hizmetçisi;
- eski zamanlarda ölen kişilerin fotoğrafı çekiliyordu.bu da onlardan biri olmalı.dedi.ve hizmetçisi odadan ayrıldı.kadın etrafı kurcararken üç hizmetkarının cesetlerinin fotoğrafını görüyor.ve şok oluyor.akşam oluyor.üç hizmetkarı mezarlarına gidiyorlar.kadın onları pencereden görüyor.çocukları da hizmetçilerin peşine takılıyor.ve mezarları görüyorlar.kendi mezarlarını da tabii.kadın hemen eline bir tüfek alıp aşağıya iniyor.hizmetkarlarını öldürmeye kalkıyor.hizmetkarları hepbir ağızdan;
- bunu bir asır öncesi yapmıştınız.diyorlar.kadın onları vurmaya kalkıyor ama olmuyor hitmetçiler ölü oldukları için ölmüyorlar.kadın;
- affet beni Tanrım.affet.diye Allaha yakarıyor.ama kadın öldüğüne inanmıyor.ben ölmedim diye bağırmayı sürdürüyor.o sırada köşkten sesler geliyor.içeriye giriyorlar.ve kadın içeride tüm ölmüş olan akrabalarını görüyor.ve hepsi kadından hesap soruyorlar.çocukları;
- anne bizi neden öldürdün?diye hepbir ağızdan bağırıyorlar.kadın çaresizce kaçıyor.

Perili köşk
1 sayfadaki 1 sayfası