RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sessiz Yola Düşenler...

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Sessiz Yola Düşenler... Empty
MesajKonu: Sessiz Yola Düşenler...   Sessiz Yola Düşenler... Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:40 pm

3 arkadaş yazın kampa gitmiştik herşey yolunda tatile çıkalı üç gün oluyordu akşam olunca ateşi yakıp konserve yiyecekleri yedikten sonra mehmet bizim arkadaş ortaya hadi korkunç hikayeler anlatalım dedi nerden bilelim hikayelerin gerçeklik payı olabileceğine neyse devam edeyim başladık anlatmaya tek tek herkes anlatılıyordu ama sıra bana gelince korku hikayeleri sıkıcı ve saçma bulduğumda bilmiyorum deyip geçiştirdim ısrar ettiler ama bilmiyorum dedim tamam dediler en son olarak kemal anlatmaya başladı hikayesine oda başka bir arkaşından duymuş kızın biri bir gün evde yanlızken kapıların açılıp kapandığı perpazların gıcızdadığını duymuş anlam verememiş seslere mutfağa doğru yöneldiğinde elinde kocaman bir bıçak olan üstü başı perişan saçı sakalı birbirine karışmış eli yüzü yara bere içinde bir adam görmüş koşarak koridordan salona doğru giderken demindenki adama benzeyen bir adam daha bunun elinde ise bir balta kız çıldırmak üzere çığlık çığlığa kaçarken ikisede peşinde koşuyo koşarken ayağı takılıyor ve yere düşüyor tam bu esnada elinde bıçak olan kızı tutmaya çalışıyor kız can havliyle kaçarken bıçak olan olan adam kızı bacaklarına derin yarıklar açıyor ve kız çığlıklar içinde evden koşarak kaçıyor ve bu olaylar akli dengesini yerle bir ediyor akıl hastanesine yatırılıyor doktorlar anlattığı olaylaya toplanıp nasıldır diye düşünselerde bacağındaki yarıklara bir anlam veremiyorlar anlatttığı olaylar anlamsız manasız geliyor insanlara bakıyorlar o evde öyle bir şey hiç olmuyor neyse kemalde hikayesini bitiriyor içimizde biraz ürperti biraz korkuyla hadi ya böyle bir şey olur mu diyoruz o zaman inanmazsınız inanmayın diyor neyse bizde yatıyoruz tulumların içine girdikten sonra yarım saat geçmiştiki anlatılan hikadeki kişilere benzer adam ama bunun elinde kılıca benzer bir şey var olamaz deyip tulumun içine giriyorum gözümü kapayıp tekrar açtığımda aynı kişi ve yanında bir kişi daha ikiside kanlı gözlerini üzerime dikmiş bana bakıyorlar bende soluk soluğa kaçmaya çalışıyorum ama kitlenip kalıyorum kıpırdayamıyorum sanki felç olmuş gibiyim kemale sesleniyorum kemak kalk anlattığın adamlar burda diye oda saçmalaya hayal görüyorsun diyor hırıldanmalarla kalkıp bakıyorki onlar arkalarına bakmadan çadırdan uzaklaşıp gidiyorlar tabi bu olay aklımdan bir sebeye yakın hiç çıkmadı aklımdan 1 yıldan sonra arandan sonra arayla aklıma gelip gidiyor neyse benden bu kadar insallah sıkıcı olmamıştır
[ALINTI]

Sessiz Yola Düşenler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sessiz Çığlık