RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kartal'da kendini buldu..

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

Kartal'da kendini buldu.. Empty
MesajKonu: Kartal'da kendini buldu..   Kartal'da kendini buldu.. Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 2:14 pm

Quaresma "Beşiktaş bana Inter'de kaybettiğim neşemi ve mutluluğumu yeniden kazandırdı" dedi.

KENDİSİNİ TOPARLAMIŞ'
Kıbrıs Rum Kesimi'yle 4-4 berabere kalınan maçta Portekiz formasıyla döktüren Beşiktaş'ın süperstarı Quaresma'ya övgüler devam ediyor. Portekiz'in Record gazetesi Quaresma formunun zirvesinde olduğunu kanıtladı. Maç boyunca takımı ileriye çıkaran lider oldu ve çok sıkışılan yerlerde attığı kritik paslarla pozisyon hazırladı. Q7 Beşiktaş'ta ve Türkiye'de kendisini toparlamış yorumunda bulundu.

YENİDEN HAYATA DÖNDÜM'
Sakat Ronaldo'yu aratmayan bir performans ortaya koyan Quaresma da yeniden hayata dönüşünde Beşiktaş'a gitmiş olmasının katkısının büyük olduğunu söyledi. 686 gün aradan sonra çıktığı ilk milli maçta herkesi kendisine hayran bırakan yıldız oyuncu Beşiktaş Inter'de kaybettiğim neşemi ve mutluluğumu bana yeniden kazandırdı. Çok mutluyum ve bunu sahada herkese göstermek istiyorum diye konuştu.

Kartal'da kendini buldu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Git kendini sevdirmeden!'
» Mor ve Ötesi - Yorma Kendini
» Manga - Kandırma Kendini
» Domuz gribinden can kaybı 100'ü buldu
» 27 yıl sonra oğlunu Facebook'ta buldu