RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Empty
MesajKonu: Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi   Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:59 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yöntem Adı :Kuzey - Güney - Doğu - Batı Yöntemi
Kategori :Symbian
Dil : Türkçe
Format : (.sis)
Boyut : 1.18 Mb
Upload & Tasarı: BlAcKinCi
Resmi Sitesi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dosya Sayısı: 4
Yayım Tarihi: 02/06/2010

Biliyorsunuz ki s60v2 cihazları çıktığı günden bu yana hep şikayet edilip duruyor neden bu kadar yavaş gibisinden, kullandığım yöntem sayesinde artık böyle bir derdiniz kalmayacak. Kesinlikle kalmayacak çünki yöntemim birebir denendi.

Çalışma Mantığı Şudur;

Kuzey: Telefonun ramini kullanarak ritmini artıran ve telefonu kullanırken yavaşlatan bir çok dosyanın devre dışı bırakılmasını sağlayan küçük bir icadımdır.
Not: Kesinlikle telefona hiç bir zararı yoktur.

Kuzey - Güney - Doğu - Batı Yöntemi bana aittir.

Birazda uyumlu cihazlardan bahsedeyim size:

Nokia: 6600 - 6620 - 6630 - 6670 - 6680 - 6681 - 7610 - 3230 - N70 - N71 - N72 - N90

Güney: Kendi yaptığım 3rd iconlu ödüllü temam. Bunu vermemin sebebi diğer temalardan birçok iyi yanı var mesela eklemem sebebimden örnek vereyim temayı hazırlarken malzemeleri hafifleterek kullanmıştım (örneğin; 2mb'lik dosyayı kaliteyi bozamadan 1mb'ye düşürmek gibi) haliyle tema telefonda hem kaliteli durdu hemde telefonu kasmadı anlıcanız hızlı ve tasarufflu bir tema tasarruftan kastım şu telefonun fon rengi genelde koyuydu bunuda bilinçli yapmıştım telefon bataryasının dayanıklılığını artırıp şarjın çabuk bitmesine engel olsun diye.

Doğu: Freemem bu programı anlatmama bile gerek yok ancak yinede bahsedeyim telefonun arkaplanında çalışan bazı uygulamaları kapatarak rami boşaltan uygulamanın kendi versiyonum. Programda bir çok hatayı giderdim ve Türkçeleştirdim.

Batı: Spmark04 bu programı belki duymuşsunuzdur. Bilmiyorsanız kısaca şöyle anlatayım telefonun hızını ölçmeye yarayan bir uygulamadır.Türkçeleştirdiğim en gelişmiş ve en sorunsuz versiyonudur.

İşte verilerden fark anlaşılıyor başarının kanıtı.

Tavsiyeler:

1. İşlem kaydınızı 1 güne mesaj gönderme geçerliliğini 1 saat yapabilirsiniz.
2. Telefonunuz 6600 ise temalardan menü iconlarını standarta çevirebilirsiniz.
3. Mum sms, antivirüs gibi arkaplanda çalışan benzer uygulamalardan kaçının antivirüs kullanmanız gerekiyorsa eğer benim tasarladığım ''aLONE'' isimli antivirüs programını kullanın çünki arkaplanda çalışmaz virüs girdiğinde programı açar taratır silersiniz programı buradan indirebilirsiniz.
4. Kamera, ses kaydı vb uygulamaları hafıza kartınıza yönlendirin.
5. Mesajlarınızı klasör açarak içine taşıyın.
6. ''C'' ve ''E'' sürücülerinizde dosya bulundurmamaya çalışın yani dağınık dosya olmasın varsa klasör oluşturarak içine atın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tüm Rar şifrelerim: blackinci'dir.

ALINTI

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Camiye saldıranlar idam edildi
» DTweak Free 4.8.2 (vista hızlandırıcı)
» Giresun afet bölgesi ilan edildi
» Videoyu Süper hızlandırıcı (youtube,dailymition.izlesene Çok hızlı izliyebilceksinizz) HayatKolik
»  180 Tane Full Cep Telefonu Program Tek Link Symbian Cep ıçin 180 Klasör 297 Program