RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İyileşmeden dönmek yok

YazarMesaj
Su-Perisi
Özel Üye
Özel Üye
Su-Perisi

Başarı Puanı : 3436
Rep Puanı : 1
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrençi

İyileşmeden dönmek yok Empty
MesajKonu: İyileşmeden dönmek yok   İyileşmeden dönmek yok Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:25 pm

Ağrılarının azaldığını hissedip, üstüne gittikçe daha da kötüleştiğini söyleyen Volkan Demirel, “Tamamen iyileşmeden bir şey yapmak istemiyorum” dedi.

Milli takımdan kalan sakatlığı tam iyileşmeden, bazı maçlarda forma giyince sakatlığı daha da artan Volkan Demirel, artık çok daha temkinli davranıyor. FBTV’ye konuşan tecrübeli file bekçisi, ayağındaki ağrıların eskiye nazaran bir hayli hafiflediğini ifade ederken, “Fakat tamamen iyileşmeden bir şey yapmak istemiyorum. Geçtiğimiz haftalarda ağrılarımın azaldığını hissedip, üstüne gittiktçe daha da kötüleştiğini farkettik. Şu an iyileşme sürecindeyim. Hatta beklenenden daha hızlı bir gelişme kaydediyoruz. Ama acele etmeye gerek yok. Kayseri maçına da daha uzun bir zaman var” açıklamasını yaptı. Yeni transfer Serkan Kırıntılı ile daha önce milli takımda çalışma fırsatı bulduğunu vurgulayan Volkan, şunları söyledi: “Çok sevdiğim, kaleciliğini beğendiğim bir insan. Fenerbahçe’ye gelmesinden çok memnunum. Takım olarak zaten iyiyiz. Bir de kaleciler olarak çekirdek bir grubumuz var ve çok iyi anlaşıyoruz. Ona da takıma alışması için yardımcı olacağız. Kalede de güzel bir rekabet başlayacak. Ben oynamışım, Serkan oynamış, Mert oynamış, benim için hiçbir farkı yok. Kim iyi oynuyor, formanın hakkını veriyorsa, onun hakkıdır ve oynar. Mert, çok iyi bir performans sergiledi. Tüm Fenerbahçeliler şimdi onu tanıyor. Çok iyi bir çıkış yaptı, daha da iyi olacak.”

İyileşmeden dönmek yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geri dönmek için TIKLAYIN