RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arda, Emre'ye araba aldı

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Arda, Emre'ye araba aldı Empty
MesajKonu: Arda, Emre'ye araba aldı   Arda, Emre'ye araba aldı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:28 pm

Kaptan, kampta başarılı bir performans gösteren Emre Çolak’a verdiği sözü tuttu. Genç futbolcuya Golf marka bir araba hediye etti.

Milli oyuncu sezon öncesi yapılan hazırlık kampında kardeşi gibi sevdiği Emre Çolak’a, “Sen böyle oyna, ben sana ‘0’ model bir araba alacağım” dedi.

Avrupa Ligi ilk maçı sonrası Çolak’a, “Daha araba beğenemedin mi?” diye soran milli oyuncuya Çolak, “Beğendim ama çok pahalı” yanıtını verdi. Bu cevap sonrası ikili önceki gün eski yönetici Abdurrahim Albayrak’a gitti. Bu ziyaret sonrası ikili Volkswagen Golf marka bir araba alarak Albayrak’ın yanından ayrıldı.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Emre Çolak, bu jest sonrası, “Kaptanım bana araba alacağını söylüyordu. Bu da gerçekleşti. İlk kez araba sahibi oldum. Arda ağabeye teşekkür ederim” dedi.

Kazanınca öder

Albayrak ise bu tür dayanışmaların yalnızca G.Saray’da olduğunu açıkladı. Dünkü karşılaşma öncesi ise Arda olayı doğruladı. Kaptan, Emre’ye kampta söz verdiğini belirtip, “Emre, çok yetenekli ve gelecekte çok iyi başarılara imza atacak bir futbolcu. Kazanınca parasını geri ödeyecek” diyerek esprili bir şekilde bu olayı doğruladı.

Arda, Emre'ye araba aldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karakalem Modifiye Araba
» Arda'ya en az 1 maç!
» PSV, Manolev'i aldı
» Need For Speed Most Wanted yeni araba ekleme yaması
» 90 yaşında lise diploması aldı