RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

2 olumlu, 2 olumsuz

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

2 olumlu, 2 olumsuz Empty
MesajKonu: 2 olumlu, 2 olumsuz   2 olumlu, 2 olumsuz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:24 pm

Eski futbolcular Cemil Turan ve Yavuz Şimşek, Cristian'ın çok yararlı bir transfer olduğunu söylerken, Selim Soydan ile eski Başkan Ali Şen ise beğenmedi.

Camianın ünlü isimleri, yeni transfer Cristian’ı değerlendirdi.

Ali ŞEN: “Bugüne kadar hiçbir futbolcuyu bir başkasıyla kıyaslamadım. Aurelio, Trabzonspor’a geldiğinde öne çıkmamıştı. Zamanla kendisini gösterdi. Ne Dos Santos, ne de Cristian yıldız oyuncu. Fenerbahçe taraftarı alınan oyuncuların Galatasaray’a gelenlerin çok üstünde olmasını bekliyordu. Yeni transferler tribünleri mutlu etmedi. Bunu Daum kendisi de söyledi. 12. adam mutsuz olursa, Fenerbahçe havasını kaybeder. Beklenen transferler yapılmadığı için taraftar kombinelere de gereken ilgiyi göstermiyor.”

Selim SOYDAN: “Cristian çok üst düzey bir oyuncu değil. Bir Emre, Alex, Arda ile mukayese edebilir miyiz? Onlar yıldız. Aurelio ile kıyaslayanlara da şaşıyorum. Aurelio Fenerbahçe’de kalsa, acaba yönetim Cristian’ı alır mıydı?”

Cemil TURAN: “Çok yararlı bir transfer. Defansı ve ofansı var. Oynadığı bölgeyi iyi kontrol ediyor. İlk maçla son maçını değerlendir-diğimizde, sürekli üstüne birşeyler kattığını görüyoruz. Aurelio ile kıyaslamak yanlış. Çünkü ikisinin de farklı özellikleri var. Fenerbahçe Yönetimi, Cristian’ı almakla doğru yaptı.”

Yavuz ŞİMŞEK: “Dos Santos’a abartılı bakıp Cristian’ı ikinci planda gördük. Ama Cristian daha faydalı bir oyuncu. İsabetli bir transfer yaptı Fenerbahçe. Aurelio ile kıyaslanmaması gerek. Josico ve Maldonado’dan sonra tam bir futbolcu. Alıştıktan sonra daha da iyi olacağına inanıyorum.”

Yalçın TÜRK

2 olumlu, 2 olumsuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölümsüz ve Çaresiz
» Ölümsüz (L immortel)
» Moto2'de Ölümlü Kaza
» İran, UAEK'nin raporunu olumlu buldu