RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

‘Delgado askıda bomba sırada’

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

‘Delgado askıda bomba sırada’ Empty
MesajKonu: ‘Delgado askıda bomba sırada’   ‘Delgado askıda bomba sırada’ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:38 am

Nedim Sarsmaz, “Delgado´nun babasıyla görüşmelerimiz sürüyor. Sanırım sözleşmeyi askıya almayı kabul edecekler" dedi.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Sarsmaz, “Delgado’nun babasıyla görüşmelerimiz sürüyor. Sanırım sözleşmeyi askıya almayı kabul edecekler. Son detayları konuşuyoruz. Bana göre bu sorunu çözdük” dedi. Transfer için koşulların oluştuğunu belirten Sarsmaz, “Herkese heyecanlandıracak büyük bir transfer yapacağız. İspanya’da takımımızın çalışmalarını sürdürdüğü Huelva kentinde tıpkı Avusturya’dakine benzer hava koşulları var. Bu nedenle çalışmalar çok iyi gidiyor. Takımın atmosferi de oldukça iyi. Lyon maçında takımın performansını çok beğendim. Geçen sezondan daha iyi, daha kaynaşmış bir ekip gördüm” görüşünü belirtti.

‘Delgado askıda bomba sırada’
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Göz yaşartıcı bomba nedir?
»  Sergen Yalcin'in Muhabirlere Verdigi Bomba Cevaplar