RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nihat Kahveci terhis oldu

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Nihat Kahveci terhis oldu Empty
MesajKonu: Nihat Kahveci terhis oldu   Nihat Kahveci terhis oldu Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:23 pm

Beşiktaş'ın anlaştığı milli futbolcu Nihat Kahveci, Burdur 58. Piyade Er Eğitim Alay Komutanlığı'ndaki 21 gün süren bedelli askerlik görevinin ardından bu sabah saat 10.00'da terhis oldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile aynı dönemde Burdur 58'inci Piyade Eğitim Alayı'nda bedelli olarak vatani görevini yapan milli futbolcu Nihat Kahveci, 21 gün süren askerliğin ardından bu sabah terhis oldu.

115'inci dönemde 5 bin 500 asker ile birlikte askerlik görevini tamamlayan Kahveci, diğer asker arkadaşları ve komutanları tarafından uğurlandı. Sırtında Türk Bayrağı asılı olarak nizamiyenin kapısında görülen Kahveci'yi menajeri Murat Koç karşıladı.

Transferle ilgili soruları yanıtsız bırakan Nihat Kahveci, "Askerlik görevini yerine getirdiğim için çok mutluyum. Bu gururlu görevi yerine getirdiğim için tüm 58'inci Piyade Eğitim Alayı'na, komutanlarıma ve asker arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Komutanlarıma bir yanlışım olmadı, hayırlısıyla tezkeremizi aldık. Bundan sonra gerçek hayatımıza geri dönüyoruz. İnşallah futbolda da başarılı olacağız" diye konuştu.

KAMPA KATILACAK!

Beşiktaş Kulübü'nün yuvasına geri döndürdüğü Nihat Kahveci'nin, siyah-beyazlı takımın İspanya kampına katılması bekleniyor.

Beşiktaş Kulübü'yle anlaşmaya vardıktan sonra bedelli askerliğini yapmak üzere Burdur'daki birliğine teslim olan ve vatani görevini tamamlayarak bugün terhis olan Nihat'ın yarın İspanya'ya gideceği bildirildi.

Tecrübeli oyuncunun, yarın takımının kampına katılıp yeni sezon hazırlıklarına başlaması, sözleşmeyi de burada imzalaması bekleniyor.

25.07.2009
Kaynak : DHA ve AA

Nihat Kahveci terhis oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nihat Hatipoğlu (1955 - .... )
» Hayali gerçek oldu!
» Şok Şok ŞoK Şok!!!Rijkard AsLan oLdu!
» Türkiye'de bu adama ne oldu?
» Endonezya nasıl Müslüman oldu?