RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hem 10 numara, hem kaptan!

2 posters
YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Hem 10 numara, hem kaptan! Empty
MesajKonu: Hem 10 numara, hem kaptan!   Hem 10 numara, hem kaptan! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:02 pm

Galatasaray Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, takımın yeni kaptanının Arda Turan olduğunu ve genç futbolcunun yeni sezonda da 10 numaralı formayı giyeceğini söyledi.
Üstünel, Sarı-kırmızılı takımın Almanya'daki kampında basın mensuplarıyla sohbet gerçekleştirdi. Üstünel, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, takımın yeni kaptanının Arda Turan olduğunu belirtti.

Arda'nın kaptan olmasının takımda olumlu karşılandığını vurgulayan Üstünel, "Arda, herkes tarafından çok seviliyor. Karizmatik ve iyi özellikleri olan bir futbolcu. Ayrıca herkes ile de dialoğu müthiş derecede. Futbolcularımıza da bunu açıkladığımız zaman olumlu tepkiler aldık" dedi.

Üstünel ayrıca, Arda'nın dün takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaptığını ve toplantı sonrası arkadaşları tarafından alkışlar eşliğinde tebrik edildiğini sözlerine ekledi.

LİNCOLN'ÜN 10 NUMARALI FORMASI DA ARDA'NIN

Öte yandan Sarı-kırmızılı yönetici, Brezilyalı futbolcu Lincoln'ün 10 numaralı formasını, artık Arda'nın giyeceğini açıkladı.

Bir gazetecinin, "Lincoln'ün forması Arda'ya mı verildi? sorusu üzerine Üstünel, "O Lincoln'ün forması değil, Metin Oktay'ın formasıydı. Lincoln o formaya layık olamadı" yanıtını verdi.

İŞTE ARDA'NIN AÇIKLAMALARI!

Galatasaray'da yönetimın kararı sonrası hem kaptanlık hem de 10 numaralı formayı giyecek olan Arda Turan, Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu bu kararın yönetim kurulu tarafından verildiğini söyleyerek eski hiyerarşik düzenin devam edeceğini belirtti ve şu sözleri söyledi:

"EN MUTLU GÜNÜM BUGÜN"

"Bugün benim gerçektende en mutlu günüm, tüm yöneticilerime bu göreve beni layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Takım içinde Ayhan abi, Sabri abi, Emre Aşık olsun bunlar kesinlikle alınmamalı çünkü eski hiyerarşik düzenin devam edeceğinden herkes emin olsun. Takımda Milan Baros, Harry Kewell, Leo Franco gibi kariyerleri belli olan yabancı oyuncular var, aynı zamanda da genç oyuncular da var, işte ben daha çok bu oyunculara kaptanlık yapmaya çalışacağım. Özellikle Servet abi saha içinde genç bir oyuncuya bağırıyorsa genç oyuncular bilsinlerki kendi iyilikleri için yapıldığını bilsinler" dedi.

"10 NUMARAYI İSTEMEDİM"

Sarı-Kırmızılı yıldız oyuncu daha önce yönetime 10 numaralı formayı giymek istemediğini çünkü genelde bu forma yurt dışından gelen oyunculara verildiğinden dolayı kabul etmediğini fakat yöneticilerin kendisine, bu forma Metin Oktay'ın emanetidir deyince Onları kıramadığını söyledi.

Aziz Yıldırım'ın kendisini transfer etmek istemesiyle ilgili, "Aziz Yıldırım'a çok büyük saygım var fakat herkes kendi yerinde güzel. Ben nasıl Galatasaraylı Arda Turan'sam, Aziz Yıldırım da Fenerbahçe'nin balkanıdır ve ben Galatasaraylı Arda Turan olarak kalmak istiyorum" dedi

"TAM BİR BİLGİM YOK"

Lincoln ile ilgili soruya cevap veren yeni kaptan Arda Turan, "Ben kendisiyle konuşmadım. Onla ilgili kararı yönetimimiz verecektir. Bize çok faydalı olduğu dönemleri olmuştur. Benim olaylarla ilgili tam bir bilgim yok. Kendisinden çok şeyler bekliyorduk ama malesef futbolda bazen böyle şeyler olabiliyor" dedi.

10.07.2009
Kaynak : Sporx.com ve DHA
tuana_gs
Özel Üye
Özel Üye
tuana_gs

Başarı Puanı : 649
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Hem 10 numara, hem kaptan!   Hem 10 numara, hem kaptan! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:07 pm

sevindim gercekten :.gs01:
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Hem 10 numara, hem kaptan!   Hem 10 numara, hem kaptan! Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 4:39 pm

Yakışır ardama

Hem 10 numara, hem kaptan!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 numara kaptan!
» Yeni Kaptan ARDA
» ..Ve Kaptan dönüyor
» Kaptan Arda Turan
» KAPTAN Sözünü Tuttu