RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Kayseri'de olmak güzel'

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

'Kayseri'de olmak güzel' Empty
MesajKonu: 'Kayseri'de olmak güzel'   'Kayseri'de olmak güzel' Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:30 pm

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Ankaragücü’nden Fenerbahçe’ye olaylı bir şekilde transfer olan Gökhan Emreciksin, Kayserispor’a sözleşmeyi imzaladığı gün FANATİK’e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sarı-Kırmızılı ekiple 3 yıllık mukavele yapan genç oyuncu, futbol oynamayı çok özlediğini söyleyerek söze başladı ve ekledi: “Bir an önce lig başlasın. Gol atmak, attırmak istiyorum. Milli takımda yer almayı hedefliyorum.”

‘Gerçeklerin farkındayım’
Boluspor forması giydiği dönemde de Kayserispor’un kendisini istediğini kaydeden Gökhan, “Beni isteyen, gözümün içine bakan, kendimi tekrar önemli hissettiren insanlarla birarada olmak çok güzel. Ben de her futbolcu gibi 4 büyüklerde oynamayı çok istiyordum. Şimdi ise bazı gerçeklerin farkındayım. Büyük kulüp, mutlu olduğun kulüptür. Kayserispor hedefi büyük bir kulüp. Onların o hedefe ulaşması için elimden geleni yapacağım. Medyaya farklı yansıdı ama aramızda para problemi olmadı. Bu sözleşme sonunda iki tarafın da her açıdan mutlu olduğunu düşünüyorum. Başkanımız iyi bir performans sergilemem halinde gereğini yapacağını söyledi. 25 yaşındayım ve milli formamızı Kayserispor’dayken sırtıma geçirmek istiyorum” dedi.

‘Günah keçisi seçildim’Fenerbahçe konusu hakkında fazla konuşmak istemediği de vurgulayan Gökhan, şunları söyledi: “Oynadığım ilk lig maçında gol attırdım, sonra üç hafta kadroya alınmadım.
Hayatımda bir defa Reina’ya gittim. Alemci gibi tarif edildim. Oysa ben dışarı çıktığım zaman yanımda hep kız arkadaşım ve başka futbolcu arkadaşlarım vardı. Günah keçisi ben seçildim. Bunların üstünde de fazla durmak istemiyorum. Kendimi bütün Türkiye’e hatırlatmak için yapacak çok şeyim var.”

Hakan Can

'Kayseri'de olmak güzel'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adı Güzel Kendi Güzel Ya Hz.Muhammed
» Hedefimiz şampiyon olmak
» Camide Çocuk Olmak
» Beşiktaş'ın değişmezi olmak istiyorum
» HAnGi ŞaRkıcı oLmak isterdinizz???