RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da

2 posters
YazarMesaj
tuana_gs
Özel Üye
Özel Üye
tuana_gs

Başarı Puanı : 649
Rep Puanı : 4
Yaş Yaş : 33

Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da Empty
MesajKonu: Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da   Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 5:59 pm

Galatasaray transferdeki suskunluğunu bozdu. Beşiktaş'ın başarılı stoperi Gökhan Zan artık Galatasaray'da.

Sarı-kırmızılı kulüpten, "Gökhan Zan Galatasaray’da" başlığıyla yapılan açıklamada, "Kulübümüz, milli futbolcu Gökhan Zan ile iki yıllığına anlaşmaya varmıştır" denildi.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Haldun Üstünel'in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Gökhan Zan kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Haldun Üstünel, törende yaptığı konuşmada savunma hattımızı güçlendireceğini düşündüğümüz milli bir arkadaşımızı kadromuza kattık. Bu transferi hocamızının da bilgisi dahilinde gerçekleştirdik. Hem Gökhan'a hem de camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz. Transferde tamamen hocamızla ortak hareket etme kararı aldık. Bundan sonraki transferlerimizde hocamızın bilgisi dahilinde gerçekleşecektir. Servet'in transferinde henüz bir gelişme yok. Transfer çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hiç beklemediğiniz bir anda yine hiç beklemediğiniz futbolcularla karşınıza çıkabiliriz" dedi.

''GALATASARAY BENİ HEYECANLANDIRDI''

Sarı kırmızılı takımın yeni transferi Gökhan Zan ise transferinin biraz ani olduğunu belirterek, "Bir dönem belirsizlik içiresindeydim. Galatasaray gibi bir camiadan teklif gelmesi beni heyecanlandırdı ve onurlandırdı.

Kararımı bugün verdim. Yeni formamı giyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Beşiktaş'ta acı ve tatlı bir çok anıyla ve en önemlisi şampiyon olan bir takımın kaptanı olarak Galatasaray'a glerdim. Ben profesyonel futbolcuyum. Beşiktaş camiasının bu kararıma saygı göstereceğine inanıyorum. Bugünlere gelmemde emeği olan Beşiktaş yönetimi, taraftarlarına ve camiasına teşekkür ediyorum. Transferimin Galatasarayımıza ve bana hayırlı olmasını diliyorum. Artık geriye bakmak istemiyorum. Beşiktaş'ta yaşadığım gaüzel günleri Galatasaray'da da tekrar etmek istiyorum. Artık herşey Galatasaray'ın başarısı için. Galatasaray'ın büyüklü tartışılmaz, konuşulur gerek" diye konuştu.
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da Empty
MesajKonu: Geri: Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da   Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:42 am

Ya elimizde patlicak yada efsane olacak..

Flas...Flas... Gokhan Zan Galatasaray`da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda'da flaş gelişme!
» Flaş! Lugano'nun menajeri İstanbul'da
» Sezonun en flaş-yıldız oyuncusu ?
» Gökhan Zan - 5
» Gökhan Özen