RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendi eşini de kaçırıp evlenmiş

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Kendi eşini de kaçırıp evlenmiş Empty
MesajKonu: Kendi eşini de kaçırıp evlenmiş   Kendi eşini de kaçırıp evlenmiş Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:41 pm

AFYONKARAHİSAR’ın Dinar İlçesi Alpaslan Köyü’nde 19 yaşındaki Nimet Gürbunar’ı evlenmeye ikna etmek için dedesinin evinden kaçırıp sopalarla döverek öldüren iki kardeşten Seyfi Şahin’in (40) de evlenmek için aynı yolu izlediği ortaya çıktı. Şahin’in 18 yıl önce Özlem Çöp’ü kaçırdığı, zorla ilişkiye girip evlenmeye zorladığı öne sürüldü. Özlem Şahin’in evlendikten sonra 2 kez intihara teşebbüs ettiği ve 3 yıl önce Seyfi Şahin’den boşandığı belirtildi.

Kızımı 15 dakikada öldürmüşler

Anne Ümran Gürbunar ise hâlâ olayın şokunda. Acılı anne, “Kızımı kaçırmalarıyla öldürmeleri 15 dakika sürmüş. Belki başının arkasına vurmasalar kızım ölmeyecekti. Ama öyle sert vurmuşlar ki kızımın ensesinde sopanın parçası kalmış” dedi. Kızını “Anahtarımı kaybettim” bahanesiyle dışarı çağırarak kardeşleri Tayfun (22) ve Seyfi Şahin’in kaçırmasına yardım eden Fadime Alpaslan’ın 8 yıldır görümcesinin gelini olarak ailelerinin içinde olduğunu belirten anne Gürbunar, “Böyle bir şeyi Fadime’den hiç beklemiyorduk” diye konuştu. ‘Tasarlayarak adam öldürmek’ suçundan tutuklanan Fadime Alpaslan’ın 3 çocuğundan ilköğretim öğrencisi olan 2’sinin, tepkiler nedeniyle okumla gidemedikleri belirtildi. Bu arada Afyonkarahisar Barosu, Dinar’daki davaya müdahil olarak katılmaya hazırlanıyor.

Kendi eşini de kaçırıp evlenmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürekli aynı minibüse binen eşini öldürdü
» İstediğiniz kişiyle evlenmiş gibi resim çektirin....
» Kendi Çalışmanız
» Cingi Kendi Kendine 2009
» Kendi Brush Tool (Fırçanı)Kendin Yap...