RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

''İngiltere olmazsa..''

2 posters
YazarMesaj
ßy_GiTaRisTt
Admin
Admin
ßy_GiTaRisTt

Başarı Puanı : 1304
Rep Puanı : 10
Yaş Yaş : 35
İş/Hobiler İş/Hobiler : GiTaRisTt

''İngiltere olmazsa..'' Empty
MesajKonu: ''İngiltere olmazsa..''   ''İngiltere olmazsa..'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:10 pm

Milli futbolcumuz Tuncay Şanlı, Middlesbrough'dan ayrılacağını dile getirerek, İngiltere'de kalmak istediğini söyledi! Boro'nun bonservis bedelini açıklamasını beklediğini ifade eden Tuncay, "Ben Fenerbahçeliyim" dedi ve Türkiye'ye geldiği takdirde formasını giyeceği takımı da açıkladı!İngiltere'de 2 sezonu geride bıraktığını ifade eden Tuncay Şanlı yaptığı açıklamada, takımı Middlesbrough'tan ayrılacağını dile getirdi. İngiltere'de ilk sezonunda zorlanmasına karşın bu sezon başarılı birperformans sergilediğini belirten Şanlı, şöyle konuştu:

''Futbol hayatımı İngiltere'de sürdürmek istiyorum. Kendi takımımda değil, ama burada futbol oynayacağım. Buradaki futbolumla başarılı olup olmadığım isteyen takımlardan belli olmaktadır. Birçok takım ile temas halindeyim. Ancak takımların transferle ilgili olarak Middlesbrough'un bonservis bedelimi açıklamasını bekliyorlar. Miktar açıklanmadığı için resmi teklif yapılmıyor.''

İngiltere'nin dışında da alternatif ülkelerin bulunduğunu dile getiren milli futbolcu, ''İngiltere olmazsa Almanya veya İspanya olabilir. Görüştüğümüz ve beni kadrosunda görmek isteyen takımlar var, ancak ben 2-3 yıl daha İngiltere'de oynamak istiyorum. Burada Tugay Kerimoğlu gibi olmak isterim. İngiltere'de çok güzel bir iz bıraktı'' diye konuştu.

-''BEN FENERBAHÇELİYİM''-
Fenerbahçe'nin kendisine sıcak baktığını belirten Şanlı, ''Şimdilik Türkiye'ye dönmek istemiyorum. İngiltere'de oynamaktan keyif alıyorum. Ben Fenerbahçeliyim. Türkiye'ye dönersem Fenerbahçe'de oynarım. Transferimde önceliğim hangi kulüpte oynayacağımdır. Para ikinci planda kalıyor'' dedi.

İngiltere'deki futbol anlayışının daha farklı olduğunu anlatan Tuncay Şanlı, sözlerini şöyle tamamladı:
''Burada futbol mücadeleye dayanıyor. Kadro yapılırken bile 16 kişiyle oluşturuluyor. Türkiye'de her şey daha özel. Futbolcunun karşılanması ve sunulan imkanlar farklı. Ama İngiltere'de her şey eşit. Futbolcu malzemesini bile kendisi alıyor.''
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: ''İngiltere olmazsa..''   ''İngiltere olmazsa..'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:11 pm

eziklere gelirsen emre belez gibi olursun.. :.antifb:
ßy_GiTaRisTt
Admin
Admin
ßy_GiTaRisTt

Başarı Puanı : 1304
Rep Puanı : 10
Yaş Yaş : 35
İş/Hobiler İş/Hobiler : GiTaRisTt

MesajKonu: Geri: ''İngiltere olmazsa..''   ''İngiltere olmazsa..'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:52 pm

onun ismini agzına alma ya ALLAHIN ezigi

''İngiltere olmazsa..''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İngiltere yeni işkence iddialarıyla karşı karşıya