RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ferhat Öztorun imzaladı!

2 posters
YazarMesaj
ßy_GiTaRisTt
Admin
Admin
ßy_GiTaRisTt

Başarı Puanı : 1304
Rep Puanı : 10
Yaş Yaş : 35
İş/Hobiler İş/Hobiler : GiTaRisTt

Ferhat Öztorun imzaladı! Empty
MesajKonu: Ferhat Öztorun imzaladı!   Ferhat Öztorun imzaladı! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:07 pm

Trabzonspor, transfer döneminde ilk imzasını attırdı.. Bordo mavililer, Manisaspor'dan transfer ettiği Ferhat Öztorun ile 3 yıllık sözleşme imzaladı..Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve Genel Sekreter Hasan Yener'in de hazır bulunduğu imza töreninde genç futbolcu Ferhat Öztorun, kendisini 3 yıllığına Bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Genel Sekreter Hasan Yener, imza töreninde yaptığı açıklamada, kulüp olarak Türk futbolunda üstlendikleri misyonlardan birinin de genç yetenekleri Trabzonspor bünyesine kazandırmak olduğunu belirterek, "Ferhat'ın burada göstereceği performansla Milli Takım formasını giyeceğine inanıyoruz. Ferhat bizim uzun süredir takip ettiğimiz bir oyuncu. Hem futbol hem de kişilik olarak önemli özelliklere sahip. Bugün kendisi Trabzonspor camiasına katıldı. Ferhat önümüzdeki yıllarda hem Trabzonspor'a hem de Milli Takıma katkılar sağlayacak ve Türkiye kendisini tanıyacaktır. Başarılarının sürekli olmasını diliyorum" dedi.

Genç futbolcu Ferhat Öztorun ise, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine geldiği için mutlu ve gururlu olduğunu belirterek, "Kendi hedeflerim doğrultusunda başarılı olmak ve şampiyonluk yaşamak istiyorum. Büyük takımın hedefleri her zaman farklıdır. Hedefi olan bir takımda kendimi daha iyi motive edeceğime inanıyorum. Oynamak istiyorum. Bu benim elimde ve çok çalışarak bunu başaracağım" diye konuştu.

İmza töreninin ardından Genel Sekreter Hasan Yener, yeni transfer Ferhat Öztorun'a Trabzonspor taraftar kartı verdi. Genç oyuncu, daha sonra Trabzonspor formasıyla basın mensuplarına poz verdi.
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Ferhat Öztorun imzaladı! Empty
MesajKonu: Geri: Ferhat Öztorun imzaladı!   Ferhat Öztorun imzaladı! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:08 pm

Bu adamda ben ışık görmüştüm bizdeyken neyse yolu açık olsun sevimli çoçuktur.. :.gstkm:

Ferhat Öztorun imzaladı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferhat Tunç Çığlıklar Ülkesi 2009