RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alex'le son 2 yıl!

3 posters
YazarMesaj
ßy_GiTaRisTt
Admin
Admin
ßy_GiTaRisTt

Başarı Puanı : 1304
Rep Puanı : 10
Yaş Yaş : 35
İş/Hobiler İş/Hobiler : GiTaRisTt

Alex'le son 2 yıl! Empty
MesajKonu: Alex'le son 2 yıl!   Alex'le son 2 yıl! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:02 pm

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alexsandro de Souza, "Fenerbahçe ile sözleşmemi tamamlamak istiyorum, daha sonra kariyerimi Coritiba'da sona erdirmek niyetindeyim" dedi..Alex, tatilini geçirdiği Brezilya'da basına yaptığı açıklamada, ''Türkiye'de çok saygı gösterilen biriyim. Ronaldo veya başka bir futbolcunun Brezilya'ya geri dönmüş olması duruma bağlı olan, kişisel bir şey. Aile ile analiz edilmesi gereken bir şey. Ama ben sözleşmemi tamamlamak istiyorum ve sona erdiğinde 33 yaşında olacağım. O zaman bakarım'' diye konuştu.

Uzun yıllar Avrupa'nın önemli kulüplerinde oynadıktan sonra Brezilya'ya dönerek Corinthians takımında forma giyen ünlü futbolcu Ronaldo gibi bir dönüş yapmayı düşünmediğini kaydeden Alex, Fenerbahçe'de mutlu olduğunu vurguladı.

Brezilya'nın ''Globoesporte'' gazetesinde yer alan haberde Alex, Brezilya'ya geri dönmesi halinde sadece Coritiba, Palmieras veya Cruzeiro'da forma giyebileceğini belirterek, Fenerbahçe'deki 2 yıllık sözleşmesinin dolmasının ardından niyetinin Coritiba'da futbol kariyerini sona erdirmek olduğunu ifade etti.

Alex ayrıca, 2010 Dünya Kupası'nda Brezilya Milli Takımı'nda olmayı düşünmediğini de söyledi.
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Alex'le son 2 yıl! Empty
MesajKonu: Geri: Alex'le son 2 yıl!   Alex'le son 2 yıl! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:04 pm

Eski alex değil benim ölüm alexden iyi oynar şuan ezik insan senii.. :.antifb:
~Forever Arda~
Özel Üye
Özel Üye
~Forever Arda~

Başarı Puanı : 42
Rep Puanı : 1

Alex'le son 2 yıl! Empty
MesajKonu: Geri: Alex'le son 2 yıl!   Alex'le son 2 yıl! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:09 pm

katılıyorum...alexin bundan sonra bi faydası olmaz fenere zaten normalde de olmuyodu
bide bu adamla hagiyi karşılaştırmaları yok mu .üff
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Alex'le son 2 yıl! Empty
MesajKonu: Geri: Alex'le son 2 yıl!   Alex'le son 2 yıl! Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:11 pm

Bu adamlan aydını yılmazı bile karşılaştırmam lincoln belki adam yürüyerek top oynuyor koşmuyana ekmek yok bu devirde son yılı olacak bu sene eziklerde içime doğdu.. :.antifb:

Alex'le son 2 yıl!
1 sayfadaki 1 sayfası