RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erciyesspor 'Şeker' gibi olacak

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Erciyesspor 'Şeker' gibi olacak Empty
MesajKonu: Erciyesspor 'Şeker' gibi olacak   Erciyesspor 'Şeker' gibi olacak Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 10:44 am

Erciyesspor 'Şeker' gibi olacak 6356_B_vedatali001

Maddi imkansızlıklar nedeniyle batma noktasına gelen K.Erciyesspor’da önemli gelişmeler yaşanıyor. Kayseri Şeker Fabrikası’na devri gündeme gelen Mavi-siyahlı kulüpte hareketli saatler yaşanmaya başlandı.

Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık’ın ,K.Erciyesspor’a 5 yıl boyunca ana sponsor olarak büyük katkılar sağlaması ve son yıllarda bu desteğini geri çekmesi nedeniyle zor günler geçiren mavi-siyahlı yönetim son çare olarak kulübü devretmeyi düşünüyor.

Yönetim bazında görüşmeler yapan Şeker Fabrikası ve K. Erciyesspor yöneticileri kulüpteki maddi sıkıntının çözümü konusunda devir kararını düşünmeye başladılar. Eğer karar netleşirse, K.Erciyesspor yönetimi istifa edip olağanüstü kongreye gidecek. Görüşmelerde Erciyesspor’a sonsuz destek sözü veren Kayseri Şeker Fabrikasının ise Melikgazi Belediyesi’nin ardından kulübün yeni patronu olması bekleniyor.

Faruk Aydemir/Kayseri

Erciyesspor 'Şeker' gibi olacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» K. Erciyesspor’dan 'U' dönüşü
» Şeker Portakalı
» Stres şeker hastalığı riskini arttırıyor
» 22. kez baba olacak
» ‘Elano kral olacak’