RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kayserispor'da operasyon

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Kayserispor'da operasyon Empty
MesajKonu: Kayserispor'da operasyon   Kayserispor'da operasyon Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 5:42 am

Kayserispor'da operasyon 18_257387_06FAN06PROVIC

Kayserispor Süper Lig´i 7. sırada bitirdi, yönetim revizyon için düğmeye bastı. Genel Menacer Süleyman Hurma´dan transfer yetkisi alınacak, yeni bir sistem uygulamaya sokulacak.

Kayserispor’da yönetim revizyon hazırlığında... Bu revizyonun da hem futbolcu kadrosunu hem de idari yapıyı kökünden etkilemesi bekleniyor. Sarı-Kırmızılılar’ın bu kararı almasında da geçen sezonki gelişmeler büyük rol oynuyor. Çünkü Genel Menacer Süleyman Hurma önderliğinde izlenen transfer politikası sonuç vermemiş, önemli bütçeler ayrılarak alınan Olembe, Aghahowa ve Milan Puroviç gibi isimler vasatı dahi aşamamıştı. Sezon biter bitmez ilk iş olarak satış listesine konulan 3 yabancıdan yönetim en az zararla kurtulmanın hesaplarını yapıyor.

Taraftarlar isyan ediyor
Gelinen noktadan yönetim gibi taraftarlar da rahatsız. Kayserispor’un kurmaylarının Genel Menacer?Süleyman?Hurma’dan transfer yetkisini almasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Sarı-Kırmızılı sporseverler, forumlarda revizyona sıcak bakıyor ve “Sivas neler yapıyor, bizim halimize bakın” mesajlarını veriyor.

Gözler Yiğido’da
Geçen sezon gol yollarında büyük sıkıntı yaşayan ve transferde ilk olarak santrfor sorununu çözmek isteyen Kayserispor, Mehmet Yıldız için Sivasspor’a teklif yapmıştı. Sarı-Kırmızılı kulübün, Yıldız için Sivas Başkanı Mecnun Odyakmaz’dan haber beklediği ifade edildi.

Kayserispor'da operasyon
1 sayfadaki 1 sayfası