RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Baytar için yetki Cavcav'da

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Baytar için yetki Cavcav'da Empty
MesajKonu: Baytar için yetki Cavcav'da   Baytar için yetki Cavcav'da Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 12:16 pm

Baytar için yetki Cavcav'da 1523_B_enginbaytar001

Trabzonspor'un transfer listesinde yer alan Gençlerbirliği'nin yıldız futbolcusu Engin Baytar, Trabzonspor dahil olmak üzere bir çok kulüpten teklif aldığını ancak bu konuda tek yetkilinin Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav olduğunu söyledi.

Geçen sezon da Trabzonspor'dan teklif aldığını belirten Engin, "Ancak sezon başında transfer gerçekleşmedi. Bu sezon lig bitince de Trabzonspor'dan teklif aldım. Kulübümede de teklif geldiğini duydum. Ancak ben Gençlerbirliği'nin sözleşmesi futbolcuyum. Transferimle ilgili kararı başkanımız İlhan Cavcav ve yöneticilerimiz verir. Ben de onların vereceği karara seve seve uyarım" dedi.

Sezon ortasında Gençlerbirliği'nden Eskişehirspor'a kiralanan ve burada gösterdiği başarılı performansla kırmızı siyahlı kulübün ligde kalmasında büyük pay sahibi olan 26 yaşındaki futbolcu orta sahanın ortası ve sol açık mevkiinde görev yapabiliyor. Yetenekli futbolcu Eskişehirspor'da Trabzonlu olmasından dolayı 61 numaralı formayı giyiyordu.

Trabzonspor Kulübü'nün de Türkiye liglerinde forma giyen başarılı Trabzonlu futbolcuları kadrosuna dahil etme isteği yönünde Engin Baytar'ın transfer listesinin en başında yer alan oyuncu olduğu öğrenildi.

04.06.2009
Kaynak : DHA

Baytar için yetki Cavcav'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şehitlerimiz için Dua
» Kur'an'ı Anlamak İçin Oku
» Hastalar İçin Faziletli Bir Dua
» Duamızın Kabulü İçin...
» Batuhan için şok iddia