RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beyza’nın kemikleri sobadan çıktı

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Beyza’nın kemikleri sobadan çıktı Empty
MesajKonu: Beyza’nın kemikleri sobadan çıktı   Beyza’nın kemikleri sobadan çıktı Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 8:04 am

KONYA Meram’da 33 gün önce ekmek almak için çıktığı evine bir daha dönmeyen 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu’yla ilgili soruşturmayı yürüten dedektifler, çocukla birlikte en son görülen komşuları Kezban U.’yu (23) takibe aldı.

Birçok kez ifadesi alınan şüphelinin evine önceki akşam baskın yapan polis, sobanın içinde çocuğa ait kemikler buldu. Çocuğun yakıldığı sobayla birlikte Konya Adliyesi’ne getirilip tutuklanan Kezban U. (23), cinayeti itiraf ederek şunları anlattı: “5 ay önce çocuğumu kaybettim. Başkalarının da aynı acıyı yaşamasını istedim. Kızı, bakkaldan evime getirdikten sonra boğarak öldürdüm. Sobaya bolca odun atıp cesedi içine koydum. Kolonya dökerek sobayı tutuşturdum. Sık sık odun atmayı sürdürdüm. Sonra da kızın aldığı ekmek ve yumurtayı yanıma alıp başka komşuma kahvaltı yapmaya gittim.” Kezban U.’nun 5 ay önce 3.5 yaşındaki çocuğu ölünce psikolojik sorunlar yaşamaya başladığı belirtildi.

Beyza’nın kemikleri sobadan çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulağında diş çıktı!
» Bursa'da olaylar çıktı!
» Küçük Zehra'nın cesedi komşunun sandığından çıktı
» Filistin polisi ile Hamas arasında çatışma çıktı
» O hastanede 2005 yılında yangın çıktı rapor kaale alınmadı