RockLife Rock Metal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avea'nın sevgiliden çok mesaj atması

YazarMesaj
ßy_€L€kTroO
Özel Üye
Özel Üye
ßy_€L€kTroO

Başarı Puanı : 6556
Rep Puanı : 13
Yaş Yaş : 33
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci

Avea'nın sevgiliden çok mesaj atması Empty
MesajKonu: Avea'nın sevgiliden çok mesaj atması   Avea'nın sevgiliden çok mesaj atması Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 2:25 pm

Gerekli gereksiz her şey için mesaj atan avea'nın sevgiliden daha çok mesaj atması olayıdır, insanı çileden çıkartır.

Sevgilinizle tartışmışınızdır ondan mesaj beklemektesinizdir ve bir mesaj alındı ibaresi görünür ekranınızda.

Bir mutlulukla açarsınız ama gelen mesaj sevgilinizden değil avea'dandır.
"ismail cibilliyetsiz'den "allah beni top etsin emi" şarkısını dinlemek için 1144ü arayın ilk dinleyen siz olun. bilgi için: xx.com adresine girebilirsiniz."

insanın bir an ybsg diyesi geliyor. Sanki şarkı bir dinlenimlik. "Ben dinledikten sonra silecekler mi onu ordan?" gibi garip şeyler aklına geliyor insanın.

Olay sadece sevgiliyle mesajlaşırken cereyan etmez.
Bazen uykunun en güzel yerinde gelir bu mesajlar.
"indirimli konuşmak için kontor yüklemelisiniz yoksa 10dk'sı 2 kontor yerine 1dk'sı 2kontor olarak acı acı kayacak." demek için mesaj atarlar.

Tabi olay her zaman böyle olumsuz sonuçlanmaz. bazen avea'nın attığı mesajlar durumu kurtarmaya yarayabiliyorda.
-mesaj kimden gelmiş canım?
+avea'dan yine...
-bana neden gelmedi?
+avea çok büyüdü herkese aynı anda göndermiyor tabi mesajı, kaç milyon abonesi var.
çok büyüdü çooook...
-...

Bazen ise avea'nın gönderdiği mesajlar insanı çok üzebiliyor, kara kara düşünmeye sebebiyet verebiliyor. "Hattınızdaki kontor kısa bir süre içinde bitecektir en kısa zamanda kontor yükleyiniz." insan bu mesajı gördüğünde sanki içinizden bir parça kopmuş gibi oluyor. Hani telefonla konuşmayacaksan bile kontorun biteceğini bilmek insana tabiri caizse evlat acısı gibi koyabiliyor.

Bazen mesajlar o kadar sık geliyor ki insan içinden "Acaba müşteri hizmetlerinde ki kadın/adam sesimi çok beğendi de birşey mi anlatmaya çalışıyor?" diye düşündürtmüyor değil.

Spam maillerden (istenmeyen e-posta) sonra spam smsleri (istenmeyen mesaj) da bize gösteren avea'yı kutlamak gerekli tabiki.

Şimdi bir kısmınız "Benim sevgilim yok lan." diyebilir. Sevgiliniz olmuş olsa da avea'yla sidik yarıştıramazdı emin olabilirsiniz.

Avea'nın sevgiliden çok mesaj atması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski sevgiliden arkadaş olurmu?
» Bursaspor'dan Özgener'e mesaj!
» Cep Telefonunuza Gelen Son Mesaj ?
» Mesaj Başlıklarının üstüne Reklam (smf)